(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BA.jpg
Григорук Людмила Анатоліївна
Директор департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1-й, 2-й четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
3-й четвер з 09-00 до 10-00
0432 59-50-42
Звернення:
18 червня 2020

Доброго дня, я проживаю по провулку Наскруізному 14/44, і в мене біля вікна наявний козирок перед входом в підвал, і коли включають кондиціонери мешканці які проживають зверху то від того що капає ​по шиферу неможливо слухати це монотонне капання, вікно мокре, а коли його відкриваєш особливо вночі на провітрювання то звук капання посилюється і спати неможливо взагалі.

Відповідь:
02 липня 2020

Департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 18.06.2020р. щодо встановлення кондиціонерів в буд.№14 по провул. Наскрізному в м. Вінниці, які перевищують рівні шуму.

За результатами розгляду повідомляю.

З виходом на місце працівниками КП «Муніципальна варта»  встановлено, що за вищевказаною адресую на фасаді над Вашою квартирою встановлено три кондиціонери, а також, що даний будинок знаходиться на обслуговуванні ТОВ "ЖЕО".

Згідно Рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 26.12.2019р. №3278 затверджено «Порядок теплової ізоляції (опорядження), впорядкування розміщення технічних елементів (пристроїв) та демонтажу самочинно влаштованої теплової ізоляції (опорядження), технічних елементів (пристроїв) на фасадах багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків на території населених пунктів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» (надалі рішення)

Відповідно до п. 6.1 даного рішення визначено , що моніторинг  порушень щодо влаштування теплової ізоляції (опорядження) та технічних елементів (пристроїв) на фасадах багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків на території населених пунктів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади здійснюють ОСББ, управителі багатоквартирних будинків.

Також п. 6.2 рішення передбачено, у випадках виявлення проведення самочинних робіт, без отримання погодження, або відхилень від умов погодження ОСББ, управителі багатоквартирних будинків складають відповідний акт (Додаток 1 до Порядку) та видають особі, що виконує або виконала роботи, припис (Додаток 2 до Порядку), який надається особисто (або надсилається) особі, у разі наявності відомостей щодо такої особи, з вимогою припинити роботи або демонтувати в 5 денний термін самочинно влаштовану теплову ізоляцію (опорядження) та технічні елементи (пристрої). Припис надається особі шляхом особистого вручення, а в разі неможливості наклеювання його примірника на будівельні конструкції при вході в приміщення порушника на видному місті. Особа, яка винесла припис, здійснює фотофіксацію наклеєного припису, при цьому, на фотографії має бути чітко видно інформацію про дату складання припису. Матеріали фотофіксації долучаються до копії припису, про що в ній робиться відповідний запис, а особа, яка самочинно влаштувала теплову ізоляцію (опорядження) та технічні елементи (пристрої) вважається належним чином повідомленим про винесення припису.

Згідно п.п. 6.3, 6.4 рішення визначено, що Особа, що здійснює або здійснила самочинне влаштування теплової ізоляції (опорядження) або технічних елементів (пристрої) зобов'язана протягом строку, зазначеного у приписі, здійснити їх демонтаж. При самочинному виконанні робіт, або відхиленні від умов погодження (погодження), а також не реагуванні на вимоги припису (зволікання з усуненням порушень) управителі багатоквартирних будинків, ОСББ, надають інформацію про правопорушників КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради.

Враховуючи вищевикладене, для вирішення питання щодо усунення шумів від кондиціонера (демонтажу), Вам необхідно звернутись  до управителя багатоквартирного будинків ТОВ «ЖЕО» на обслуговуванні, якого знаходиться даний будинок для вручення припису особі, яка встановила дані кондиціонери. 

Вкладення