(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

 

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
18 червня 2020

​Доброго дня, Романе Сергійовичу. Звертаюсь до Вас, від імені усіх батьків дітей віку до 10 років, з проханням реконструювати дитячий майданчик, що знаходиться біля будинківк 75 та 77 по вулиці Келецькій. Щонайменше, просто встановити пісочницю, що закривається. Цей майданчик потребує допомоги. Дякуємо, якщо відгукнетесь на наше прохання.

Відповідь:
06 липня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваші звернення з питання реконструкції дитячого майданчика біля будинків № 75 і №77 по вул. Келецькій,  розглянуто.

Повідомляю, що перелік об'єктів, які фінансуються в 2020 році за рахунок коштів бюджету Вінницької міської ОТГ, сформовано. Будівництво дитячого майданчика за вищевказаною адресою до зазначеного переліку об'єктів не включено.

Разом з цим повідомляю, що дитячими майданчиками облаштовуються ті прибудинкові території, де мешканці ініціюють та приймають рішення щодо  їх встановлення на умовах співфінансування, а також приймають рішення щодо створення ОСББ, яке в подальшому приймає новозбудований майданчик в оперативне управління для утримання та обслуговування. 

Враховуючи вищевикладене, питання будівництва дитячого майданчика за вищевказаною адресою можливо розглядати в наступні роки, при наявності ініціативи мешканців взяти участь у співфінансуванні його будівництва та створити ОСББ, а також наявності коштів на ці цілі в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово –комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Щодо встановлення пісочниці повідомляю, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання, тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку № 77 по вул. Келецькій укладено Договір на управління багатоквартирним будинком з МКП «УК «Житло –Гарант»».

За інформацією адміністрації  МКП «УК «Житло-Гарант»», станом на 01.06.2020р.  існує  заборгованість співвласників будинку у сумі 48305, 63 грн. за попередньо виконані роботи. Крім цього, згідно умов Договору  №116 від 13.06.2019р.,  укладеного   уповноваженою особою від співвласників  багатоквартирного будинку роботи по встановленню пісочниці не передбачено.

Для надання можливості управляючій компанії виконувати роботи по встановленню пісочниці, пропонуємо  мешканцям, передбачити їх  договором   на управління багатоквартирним будинком, та відповідно скорегувати суму нарахувань.

Вкладення