(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Іващук
Іващук Антоніна Янківна
Начальник відділу, Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

Вирішує питання забезпечення оперативного реагування на звернення громадян у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій по місту.

Телефон: 15-60, 0 800-601560

Особистий прийом громадян:
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
0432 59-50-88
Звернення:
17 червня 2020

​Доброго дня. АВ мене 3 раз звернення. Опора Укртелекому уже на землі лижить коло будинку. Провода вирвані з будинку. Реакції, немає. Дякую.

Відповідь:
06 липня 2020

​Ваше звернення щодо заміни аварійної опори зв'язку, яка розташована в районі будинку № 41 по вул. Кутузова розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду інформуємо.

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради повторно надіслано лист до адміністрації Вінницької філії ПАТ «Укртелеком» з проханням виконати роботи по заміні аварійної опори зв'язку за вказаною адресою та відновити кабельні мережі, які проходили до Вашого будинку в найкоротші терміни. На даний час відповідь від підприємства на адресу департаменту не надходила.

Враховуючи вищевикладене, порушене Вами питання залишається на контролі в департаменті енергетики, транспорту та зв'язку міської ради. Про хід виконання Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення