(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
16 червня 2020

Прошу допомогти мені в придбанні ноутбука. Я поетеса, журналіст, хоч і незряча. Видала поки що одну книжку - в 2011 році. постійно займаюся творчістю.

Хочу і далі служити людям за допомогою слова. Моєму ноутбукові ужеи 9 років, і він уже на межі вичерпання ресурсу. Дуже прошу, відгукніться і допоможіть! Буду дуже вдячна.

Відповідь:
06 липня 2020

Виконавчі органи Вінницької міської ради уважно розглянули Ваше звернення,  яке надійшло на сайт міської ради, щодо надання допомоги в придбанні ноутбука та за результатами розгляду повідомляють наступне.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 29 березня 2019 року № 1646, матеріальна допомога надається жителям Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах.

Відповідно до пункту 2 вищезазначеного Положення для вирішення питання щодо отримання матеріальної грошової допомоги Вам необхідно прийти на особистий прийом до директора департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентини Войткової, який буде здійснюватись щовівторка з 9.00 до 12.00 години, після закінчення карантинних заходів.

В разі неможливості для заявника з поважних причин (хвороба, тривале відрядження тощо) особисто прибути на прийом до директора департаменту соціальної політики міської ради, це може здійснити без довіреності інший дієздатний член його сім'ї, близький родич, соціальний працівник, особа, яка зареєстрована і фактично проживає разом із заявником або, за дорученням заявника, інша особа на підставі довіреності за формою, визначеною у статті 245 Цивільного кодексу України.

Під час особистого прийому необхідно подати наступні документи: 

  1. Заяву на ім'я міського голови встановленої форми.
  2. Декларацію про доходи і майно встановленої форми.
  3. Копію паспорта (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання).
  4. Копію ідентифікаційного номера.
  5. Довідки про доходи працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.
  6. Довідки про розмір пенсії осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.
  7. Довідки з Пенсійного фонду України про індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-5 заявника, якщо він є працездатною особою, та працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.
  8. Інші документи, які підтверджують необхідність отримання матеріальної допомоги.
  9. Довідки з лікувальних закладів, які не перебувають у комунальній власності ВМОТГ (в разі необхідності лікування у них).
  10. Копію довідки про відкриття особового рахунку в державному банку України, у разі виплати матеріальної грошової допомоги через банківську установу.

Для оформлення вищезазначених документів перед прийомом у директора департаменту, Вам необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення (Лівобережне) Департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання, де чекають щодня з 9.00 до 17.00 години, та у п'ятницю до 16.00 (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, 2-й поверх, після закінчення карантинних заходів.

Додатково повідомляємо, що згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.02.2020 року № 478 Вашій матері Нечипорук Г.В. призначено матеріальну грошову допомогу в сумі 13 778,00 грн., в тому числі податок з доходів фізичних осіб, на погашення боргів за житлово-комунальні послуги.

Вкладення