(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
16 червня 2020

​Доброго дня,я хочу вас попросити,щоб ви звернули увагу на КП ВМР ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО, бо таке гарне і велике підприємство розвалюється,воно важливи для нашого славного м.Вінниці.На цему підприємстві я вже працюю досить довго,но щоб аж до такого стану довести державну фірму! Вже не вистачає сил дивитись,не має ні тєхніки 3 бригади чекають 1 ескаватор і це називається ( Організація Труда)?.Я вас дуже просю зверніть увагу,поки тільки почалось літо а з ним і заміна тепломереж.Дякую за увагу.

Відповідь:
15 липня 2020

Ваше звернення від 16.06.2020 р. №А-01-45437 розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

Для забезпечення мешканців Вінницької міської об'єднаної територіальної громади якісною послугою з централізованого гарячого водопостачання та теплопостачання, а також підготовки та сталого проходження опалювального періоду 2020-2021 рр., КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розроблено та затверджено «Комплексний план технічних заходів на 2020 рік щодо удосконалення технології теплопостачання та підготовки теплового господарства підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.», складений графік виконання даних заходів.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», усі служби та цехи підприємства дотримуються строків виконання вказаного графіку, до роботи залучений увесь технологічний транспорт підприємства, який виходить на лінію вчасно та в справному стані.

Також зазначаємо, що керівництву КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» наголошено на дотриманні встановлених строків виконання робіт по підготовці до опалювального сезону, а також на забезпеченні підприємства необхідною кількістю матеріалів та транспорту.

Окремо повідомляємо, що дякуємо Вам за небайдужість до роботи комунальних підприємств, розвитку Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, а також активну громадську позицію.

Вкладення