(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Слишинський Володимир Іванович
заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Номера тел.: 59-53-69 та 59-50-76
Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
2-й та 4-й понеділок з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
28 жовтня 2013

Шановний Володимир Іванович! Вашого листа прочитав, але відповіді на моє питання Ви так і не надали ( звичайна відписка). Своє питання копіюю з попереднього звернення  та чекаю на відповідь.

 «…………..сподіваюсь що Ви згоден з тим, що будь які зміни що до загальної площі квартири має право вносити тільки БТІ, а ніяк не ЖЕК- якщо ні, то дайте відповідь,чому керівництвом  ЖЕКа  №12 на  неодноразове письмове звернення надати документ  про загальну площу моєї квартири ігнорується? На данний час в мене існує тільки один документ про загальну площу моєї квартири- це реєстраційне посвдчення  та техпаспорт з БТІ (вид.2008р.) де зазначена загальна площа – 46,1 кв.м.   Як мені сплачувати експлуатаційні витрати за іншу площу, якщо вона не підтверджена ніякими документами??? та іноді «помилково» змінюється ( відповідь ЖЕКа)– прошу надати відповідь.» ……..

Також Ви пишите, що мені було запропоновано звернутись до КП «ВООБТІ» для внесення змін у технічний паспорт- але зазначу, ніхто за чотири роки не пропонував, Ви перший. Та і не бачу сенсу через чотири роки знов платити ( немалі гроші),щоб зробити техпаспорт, такий же самий – бо постанова КМ , прийнята в листопаді 2011р., що до зарахування балконів, лоджій.....з понижуючим коефіцієнтом до загальної площі квартир в будівлях зведених до 2005р. в дію не ввійшла - була ветована президентом- і це працівники КП « ВООБТІ» знають.

 Дякую.​

Відповідь:
28 листопада 2013

Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення