(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
12 червня 2020

Шановний Микола Вікторович! Просимо Вас звернути увагу на мою проблему та надіємося на Вашу кваліфіковану допомогу у вирішенні критичної ситуації,яка вже більше року не може вирішитися на рівні Міського комунального підприємства "Управляючої компанії "Київська". Я проживаю на останньому,5 поверсі, будинку ,що за адресою  по  вул.Станіславського,38. Протягом останнього року неодноразово звертався до вище зазначеного підприємства, з проханням полагодити дах на будинку. Жодних конкретних дій з їхнього боку не було. Дах протікає вже давно,п"ять років тому я самотужки оплатив ремонт покрівлі,витративши до десяти тисяч гривень на ці роботи: купував рулони,щебінь. Але вже минулого літа знову все повторилося. Я ,інвалід за станом здоров"я,і вже не можу брати на себе знову цю всю ремонтну організацію,але і жити в таких умовах, теж стає нестерпно та дуже небезпечно для здоров"я. Адже, стеля,стіни всіялися грибком ,пооблущувалися,а при сильному дощі-вода вся в квартирі, постійна нестерпна сирость відчувається  в помешканні ще з порогу.  У мене були великі надії на те,що МКП"Управляюча компанія "Київська" візьме на себе ліквідацію цієї надзвичайної ситуації,але вони щоразу знаходять відмовки та переносять мої звернення,змушуючи ходити та просити їх про те,щоб мою заявку взяли на опрацювання. І це триває вже рік!  У мене вся надія на Вашу допомогу! Щиро вдячний за те, що є можливість та надія на вирішення того,що сам не в силі подолати!

Відповідь:
30 червня 2020

Ваше звернення щодо ремонту покрівлі житлового будинку №38 по вул.Станіславського, в межах компетенції розглянуто.

Виконком Вінницької міської ради та його структурні підрозділи в своїй діяльності керуються виключно вимогами виключно чинної нормативно-правової бази.

Відповідно до п.1 ст.2 Закону України «Про житлового-комунальні послуги» (в подальшому Закон), предметом регулювання цього Закону є відносини, що виникають у процесі надання споживачам послуг з управління багатоквартирним будинком.

Пунктом 1, ст. 12 Закону визначено, що надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Між співвласниками житлового будинку №38 по вул.Станіславського укладено договір з МКП «Управляюча компанія «Київська»» про надання послуг з управління будинком, термін дії якого закінчується 30.06.2020 року.

Додатком №5 до договору, який є невід'ємною його частиною, є кошторис витрат на утримання будинку та прибудинкової території.

За повідомленням адміністрації МКП «Управляюча компанія «Київська»», в зазначеному кошторисі роботи по поточному ремонту покрівлі в 2019-2020р.р. не передбачались.

Для вирішення порушеного Вами питання роботи по ремонту покрівлі співвласники мають право включити при заключенні договору на управлінні будинком на наступний період.

Просимо прийняти до уваги, що станом на 01.06.2020р. за даним будинком рахується заборгованість за послуги наданні в попередній період в сумі 91233 грн., яка не сприяє своєчасному  та якісному наданню відповідних послуг.

Вкладення