(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
12 червня 2020

                                                            Шановний Роман Сергійович!

 Просимо Вас допомогти вирішити питання з переносом сміттєвого майданчика з прибудинкової території вул.Магістратська, 54. Мешканці нашого будинку втомилися від смороду, сміття, порушення всіх санітарно-епідеміологічних норм. Сміттєвий майданчик знаходиться біля вікон нашого будинку і ми вимушені відчувати неприємний запах, боротися з шкідниками, бродячими тваринами. Прибирання на території сміттєвого майданчика проводиться тільки зусиллями нашого ОСББ, а  використовує його величезна кількість громадян, які не проживають у нашому та навколишніх будинках (на прибудинкових територіях сусідніх будинків такі майданчики були анульовані). Під`їзд до майданчика проходить над каналізаційними комунікаціями, що може призвести до їх пошкодження великогабаритними сміттєвими автомобілями.  На адресу Вашого департамента написано безліч звернень та скарг від мешканців нашого будинку, на які  отримуємо шаблонні відповіді, але питання залишається відкритим, а загородження майданчика не призведе до вирішення проблеми.

Це прохання всіх мешканців будинку!!!

 Завчасно дякуємо.


Відповідь:
02 липня 2020

Ваше звернення щодо перенесення контейнерного майданчика, який розташований на прибудинковій території житлового будинку №54 по вул. Магістратська, розглянуто.

При неодноразовому обстеженні території навколо житлового будинку №54 по вул.Магістратська, в зв'язку із щільністю забудови даного мікрорайону, альтернативного місця для перенесення контейнерів для збору побутових відходів, яке б відповідало вимогам санітарних норм, визначити не видалось можливим.

В разі, якщо співвласниками ОСББ буде запропоновано місце для перенесення контейнерного майданчика, про який йдеться мова у Вашому зверненні, що погоджене зі співвласниками розташованих поблизу будинків, департаментом будуть розглянуті Ваші конкретні пропозиції. 


Вкладення