(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
11 червня 2020

 Шановний, Роман Сергійович! Просимо Вашого дозволу для загородження частини територї біля будинку вул.Пирогова 81, а саме територію за будинком, яка є тупіковою. На даний момент, місце закинуте... Там справляють свої потреби, сморід,  посиденьки, крики алкоголіків, не можливо відкрити вікна. Постійно, кожного дня залишають закладки наркотиків (про що ми неодноразово повідомляли поліцію), це місце розфарбовують краскою, малюють по вікнах... Кожного дня валяються шприци з голками, пусті баночки від спирту, настойок... Постійні переживання за дітей...Втомились сваритись, кричати, розганяти наркоманів та бажаючих сходити в туалет!!!

 Дане загороджування не буде заважати проходу, не перешкоджає під’їзду пожежної, швидкої допомоги, не перешкоджає під’їзду до інших споруд, будинків!

Це прохання всіх мешканців будинку!!! Великі об'єми  роботи по облаштуванню прибудинкової території ми вже зробили. 

 Все облагороджування даної території будемо виконувати за власні кошти!!! Завчасно дякуємо.


Відповідь:
25 червня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо загородження частини прибудинкової території житлового будинку № 81 по вул. Пирогова, розглянуто.

Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 серпня 2005р. №76 «Про затвердження правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» п. 3.7.5 - дороги, проїзди й  проходи  до  будівель,  споруд мають  бути  завжди  вільними.

Відповідно до п. 6.13.8 Правил благоустрою територій міста Вінниці, які затверджені рішенням Вінницької міської ради від 01.03.2011р. №104 на об'єктах благоустрою забороняється перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами.

З метою покращення санітарного стану вказаної у зверненні ділянки прибудинкової території пропонуємо співвласникам будинку замовити в управляючої компанії послуги з усунення захаращень та дезінфекції вказаної прибудинкової території.

Разом з цим повідомляємо, що співвласники даного будинку мають право створити ОСББ та вирішити питання приватизації прибудинкової території, після чого ОСББ за своїм рішенням та відповідальністю може використовувати власну земельну ділянку. 

Вкладення