(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
10 червня 2020

​Шановний Варламов М В!

Я інвалід війни в черговий раз змушений звернутися до Вас  з клопотанням( чи вимогою) навести порядок з перевізниками ДТЗ, які працюють на маршрутах під патранатом ВМР, особисто з мельничуком о п( написано без помилки)

10 червня ДТЗ № 5079 АВ СХ маршрут 20 взяв кошти з інваліда війни показавши папірець, що висить в салоні, за яким він з 17/00 год  везе за гроші пільговиків? Квиток надав, я Вам його принесу

Законність  папірця вивішеного в салоні ДТЗ перевізником та дій його найнятих водіїв?

 Вас керівник прошу принести папірець на зустріч   де  в ЗУ чи постанові КМУ  передбачений проїзд в  транспорті  за кошти пільгових категорій населення?

Щоб не залишатися в стороні звертаюся з заявою про порушення моїх прав до контролюючих органів влади 

Чекаю з Вами та перевізником  зустрічі

Мерзота поверне всі кошти та  сподіваюся буде притягнута до відповідальності

До 22 червня залишилося 10 діб Рахую кожен день.

Будьте здорові!

З повагою інвалід війни.

Відповідь:
23 червня 2020

​Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваші звернення  щодо роботи приватного перевізника Мельничука О.П., який здійснює перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №20А «вул. С. Зулінського – Тяжилів (вул. Лугова)» та повідомляємо наступне.

На розгляд даних звернень Вас було запрошено до Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, 17.06.2020 р. на 11 год. 00 хв.  

Ваші звернення розглядались за участі директора департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, начальника відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, головного спеціаліста відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, представника приватного перевізника та за Вашою участю.

На сьогоднішній день пільговим проїздом у муніципальному громадському транспорті мають право користуватися усі пільгові категорії відповідно до чинного законодавства, в тому числі і учасники АТО.

Разом з тим повідомляємо, що згідно п. 2.5 укладених договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі м. Вінниці, перевізник безкоштовно перевозить інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС віднесених до 1 категорії та учасників АТО в кількості 2 пільговика за один рейс при наявності місць для сидіння за рахунок власної господарської діяльності без дотації з бюджету.

Одночасно повідомляємо, що приватних перевізників попереджено про неухильне виконання робіт з вилучення інформаційних листівок, які інформують пасажирів про зняття пільгового проїзду на час дії карантину.

Також повідомляємо, що з приватними перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на території Вінницької міської об'єднаної громади постійно проводяться профілактичні заходи щодо неухильного дотримання договору на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з приватним перевізником приносять Вам вибачення за незручності, що сталися з Вами при проїзді в громадському транспорті.

Вкладення