(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
10 червня 2020

​Шановний Миколо Вікторовичу!

Звертаємось до вас з приводу  налагодження проїзду по маршруту 19 автобуса.  Ще до початку карантину ми неодноразово писали петиції, що маршрут автобуса № 19 переповнений, а в години пік автобусів не вистачає для перевезення з Вінницькх Хуторів всіх працюючих у Вінниці. Люди, які стоять на зупинках Міцубісі-центр, Індустріальний парк, Старий порт, Великі Хутори, Барлінек, Хуторянка насилу потрапляли в салон. Були навіть випадки, коли середні двері злітали  з кріплень. Зараз ввели в дію магазин "Україночка" і почали заселяти будинки в житловому масиві "Сімейний комфорт", але комфортом там і не пахне. Тепер автобус № 19 вже з Вінницьких Хуторів виїжджає з повністю заповненими сидячими місцями і їде через всі перераховані вище зупинки, навіть не відкриваючи дверей, тому що до Гроша та "Чехова" ніхто не виходить, всі їдуть на роботу. Другої альтернативи проїзду або маршруток від Міцубісі хочаб до Гроша немає і добратися вчасно на роботу ми не маємо чим, тому що наступний автобус так само проїжджає забитий. Щоб іти пішки цих 5-10 кілометрів до тролейбусів треба вставати в 5 ранку. 

Просимо Вашого сприяння у вирішенні питання щодо збільшення автобусів та частоти їх рейсів, або додаткових  альтернативних перевізників маршрутками хоча б від Міцубісі до Гроша. 

Відповідь:
03 липня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради опрацьовано Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе» та повідомляємо наступне.

В даний час на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе» працює  6 автобусів з середнім інтервалом руху 20-25 хв.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від   17 червня  2020 року №500 регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні здійснюються за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Відповідно до п. 2 Протоколу № 37 від 23 червня 2020 року засіданням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено встановити початок роботи о 10:00 год. (або більш пізній годині) суб'єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності: оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів; поштова та кур'єрська діяльність; тимчасове розміщування та організація харчування; страхова діяльність; освіта; надання соціальної допомоги; мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Дані заходи значно зменшать пасажиропотік у громадському транспорті в ранкові години «пік».

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» та комунальним підприємством «Муніципальна варта» постійно здійснюється моніторинг пасажиропотоку в громадському транспорті. За результатами якого, при необхідності вносяться зміни до роботи громадського транспорту.

Крім того повідомляємо, що на сьогоднішній день всі автобуси комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні для транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської об'єднаної територіальної громади. При збільшені кількості автобусів в автобусному парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» розглядатиметься питання щодо залучення їх на автобусний маршрут загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе».

Одночасно повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено про неухильне дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе», особливо в години «пік».

У разі виникнення додаткових питань щодо роботи громадського транспорту звертайтесь до департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35. 

Вкладення