(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
10 червня 2020

​Шановний Михайло Васильович, я мешканка будинку по вул. Пирогова 115, звертаюсь до вас з проханням вплинути на Обленерго, вони постінйно вимикають світло, згоріли єлектроприлади, я пенсіонерка, новий холодильник я не куплю, рахунки сплачую вчасно, заборгованності не маю, чому мені, як користувачу, надають не якісні послуги. На звернення Обленерго не реагує, так само як і ТОВ "Енера" які перекладають відповідальність одна одну.

Відповідь:
02 липня 2020

Ваше звернення щодо аварійних вимкнень електричної енергії за адресою вул. Пирогова, 115 розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Взаємовідносини між споживачами електричної енергії та електропостачальником (електропостачальниками), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №312 від 14.03.2018 (далі – Правила).

Відповідно до Правил, розподіл (передача) електричної енергії споживачам та забезпечення показників комерційної якості надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, а також якості електричної енергії є обов'язком Оператора системи розподілу.

На території Вінницької області Оператором системи розподілу є АТ «Вінницяобленерго». Відтак, за результатами розгляду Вашого звернення, керівництву АТ «Вінницяобленерго» повторно наголошено про необхідність дотримання вимог Правил в частині якості передачі електричної енергії за адресою вул. Пирогова, буд. 115 та вжиття термінових заходів по запобіганню аварійних вимкнень в електричних мережах за вказаною адресою.

Крім того, проектом Інвестиційної програми АТ «Вінницяобленерго» на 2021 рік передбачено заходи із технічного переоснащення кабельних ліній 10 кВ в тому числі по вул. Пирогова. Вказані заходи також направлені на запобігання виникненню аварійних вимкнень та коливань рівня напруги.

На даний час розподіл електричної енергії за адресою вул. Пирогова, 115 здійснюється в штатному режимі без аварійних вимкнень.

 

Вкладення