(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
09 червня 2020

​​Добрий день! Прошу Вас звернути увагу на те, що в трамваях цигани гучно співають пісні і збирають гроші, не дивлячись на певні обмеження в користуванні комунальним транспортом.  В той час, коли люди зобовязані тримати соціальну дистанцію і не допускати скупчення людей в обмеженому просторі, ці співаки підходять до кожного і збирають гроші. Враховуючи те, що після кожної зупинки вони міняють вагон, вони є ідеальними розповсюджувачем інфекції. Крім того, коли людина співаює гучно, це рівносильно тому, коли вона кашляє чи чихає, навіть якщо одягне свою декоративну маску. Прошу Вас захистити мешканців міста від наслідків такого навязливого підприємництва.

Відповідь:
01 липня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради опрацьовано Ваше звернення щодо роботи громадського транспорту на період дії карантину  та повідомляємо наступне.

На період карантину під час посадки висадки пасажирів у громадському транспорті відкриваються тільки передні двері, які знаходяться найближче до водія задля перевірки пасажирів, які зобов'язані заходити та знаходитися у салоні громадського транспорту під час поїздки у засобах індивідуального захисту.

Враховуючи Ваше звернення та його актуальність, в даний час по забезпеченню належної поведінки пасажирів під час здійснення поїздки в громадському транспорті, адміністрацією комунального підприємства додатково проведено інструктаж водіям громадського транспорту щодо дотримання жорсткішого контролю під час перебування всіх осіб у громадському транспорті.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам вибачення за незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом міста.     

Вкладення