(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
09 червня 2020

Доброго дня.

 Прошу розглянути ситуацію, що склалася при виїзді з мікрорайону «Академічний» та с. Шкуринці по вул. А. Шептицького в бік Сабарівського шоссе . Мікрорайон розвивається швидкими темпами, збільшується потік транспорту і рух по вул. А. Шептицького в бік Сабарівського шоссе постійно ускладнено. Утворюються постійні затори.

 Є декілька варіантів вирішення проблеми:

1.Розширення проїзної частини вулиці А. Шептицького, транспортне сполучення вул. А Шептицького з Гніванським шоссе, данні проекти передбачають значну витратну частину та термін реалізації.

2. Гарною альтернативою на сьогоднішній день може стати зміна пріоритетності руху на перехресті вул. А Шептицького та Сабарівського шоссе, а саме головною дорогою зробити А. Шептицького.

3. Також можливе встановлення світлофору на даному перехресті  і в тестовому режимі відкоригувати потоки транспорту відповідно від його кількості по кожному з напрямів.

Дякую.

Відповідь:
01 липня 2020

​Ваше звернення щодо внесення змін в організацію дорожнього руху на перехресті вул. Андрія Шептицького – Сабарівського шосе, встановлення світлофорного об'єкту на зазначеному перехресті  опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо  наступне.

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою  міської ради, роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по Сабарівському шосе  з влаштуванням світлофорного об'єкту на перехресті з  вул. Андрія Шептицького планувались виконати протягом поточного року.

На жаль, враховуючи складну ситуацію в країні щодо запобігання поширенню короновірусної хвороби COVID-19  та вжиття  заходів  економії  бюджетних  коштів, суттєво обмежено видатки з бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади  на поточний рік.

Питання щодо ремонту дорожнього покриття по Сабарівському шосе та будівництва світлофорного об'єкту на вказаному перехресті буде розглядатись протягом наступних років при наявності відповідного фінансування.

 

Вкладення