(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

 

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
03 червня 2020

Шановний Роман Сергійович.

Від себе особисто та від імені своїх сусідів - мешканців 5-го поверху будинку-гуртожитку, розташованого за адресою Келецька, 52 - звертаюсь до Вас по допомогу у вирішенні нагальної та невідкладної проблеми, яка на протязі декількох років нас дуже турбує, а саме - перебування даху та покрівлі нашого будинку в жахливому аварійному стані. 

Керуюча компанія "ДОБРОБУД-Він", на балансі якої знаходиться наш гуртожиток, не виконує свої функції та обов"язки по ремонту та обслуговуванню даху нашого будинку, який на протязі багатьох років перебуває в жахливому аварійному стані - в житлових приміщеннях та загальних коридорах постійно протікає дах, пошкоджуються житлові приміщення та майно мешканців. Також через цю ситуацію виникає пряма загроза здоров"ю (шкідлива цвілість та грибок на стінах та стелі житлових приміщень) та життю мешканців ВСЬОГО будинку, тому що порушені елементарні правила та норми ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ (електрична проводка постійно перебуває в вологому середовищі, в плафонах накопичується волога та іноді з них витікає вода), що може призвести до виникнення пожежі в усьому гуртожитку через коротке замикання електрокоммунікацій.

Прошу Вас прийняти відповідні міри, та зі свого боку сприяти нам у вирішенні цієї невідкладної та нагальної проблеми, тому що мешканці нашого гуртожитку перебувають щоденно, цілодобово, на протязі довгого часу, в небезпеці та ризикують своїм життям та здоров"ям, перебуваючи в аварійних та небезпечних для життя житлових приміщеннях.


Відповідь:
23 червня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення з питання ремонту покрівлі будинку № 52 по вул. Келецькій  розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання, тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку № 52 по вул. Келецькій,  в особі уповноваженої по будинку Сіваєвої Марини Володимирівни укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією ПП «Добробуд-Він».

За інформацією  уповноваженої,  на даний час  на будинку існує заборгованість мешканців за надані послуги в сумі 40000 грн.

З огляду на зазначене,  в разі    придбання мешканцями  покрівельних матеріалів, управляюча компанія виконає роботи по поточному  ремонту покрівлі за рахунок тарифу з управління будинком.  

При цьому повідомляємо, що рішенням Вінницької міської ради від  28.09.2018р.№ 1350   «Про затвердження Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024рр.», зі змінами та доповненнями,  затверджено  Порядок проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій м. Вінниці. Відповідно до даного Порядку можливе проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою на умовах співфінансування.

Для реалізації вказаної Програми співвласникам будинку необхідно надати в департамент житлового господарства проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту покрівлі, протокол загальних зборів та гарантійний  лист на оплату відповідної частки коштів (30% вартості ).

21.07.2020

За дорученням міського голови, Ваше звернення з питання ремонту покрівлі будинку № 52 по вул. Келецькій,  розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання,   тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку № 52 по вул. Келецькій,  в особі уповноваженої по будинку  Сіваєвої Марини Володимирівни, укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією ПП «Добробуд-Він».

За інформацією  директора ПП «Добробуд - Він», Позднякова М. Ю.,  в ІІ  кварталі 2020р.  виконано поточний ремонт покрівлі  зазначеного будинку в місцях затікання.

Вкладення