(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
03 червня 2020

​Шановний Миколо Вікторовичу! Прошу вашої допомоги по вирішенню конфліктної ситуації, в якій опинилася моя мати, пенсіонерка, інвалід 3-ї групи, ветеран праці, Моргунова Валентина Григорівна, що проживає за адресою вул.Оводова, 56,кв.4. За ініціативи мешканців верхніх поверхів, в яких нібито були проблеми з тиском води,  було розпочато заміну труби водопостачання у стояку загального користування.  Для цього було вибито  частину стіни під'їзду на всіх поверхах. Заміну труби здійснювали працівники ЖЕО під керівництвом уповноваженого по будинку Подолян М.О.  З кожного власника квартир, в т.ч. з  пенсіонерки Моргунової В.Г. було зібрано по 800грн. на проведення робіт (  хоча в квартирі мами проблеми з тиском води не було). При цьому, кошторис та акти виконаних робіт для ознайомлення надані не були. В підсумку, заміну труби проведено, але отвори в стіни вже більше тижня не заробляються.  Мама проживає на першому поверсі і стурбована тим, що в отворі стіни на доступній відстані знаходяться лічильник води та всі комунікації по індивідуальному опаленню і водопостачанню квартири. Наразі Подолян М.О. вимагає додатково 200грн. на закладення стіни, що раніше не обговорювалось, при цьому терміни закінчення робіт - не визначенні. Для пенсіонерки 1000 грн. це майже місячна пенсія!!! В ЖЕО направлено заяву від Моргунової В.Г . з проханням заробити отвір в стіни в найкоротші терміни. Прошу вашого сприяння щодо забезпечення вирішення цього питання силами ЖЕО без додаткових витрат зі сторони пенсіонерки. Заздалегідь дякую за розуміння і допомогу. Відповідь:
17 червня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо  відновлення стін під'їзду (закладення ніш),  після проведення  робіт по заміні вертикальних трубопроводів, розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово –комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання, тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку № 56 по вул. М. Оводова,  в особі уповноваженої   Подолян  Марії Олексіївни, укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією ТОВ «ЖЕО».

За інформацією адміністрації ТОВ «ЖЕО», роботи по відновленню стін, закладення ніш  після  проведення  робіт по заміні вертикальних трубопроводів,  по «стояку»  квартир  № 4,8,12,16,20 житлового  будинку №56 по вул. М. Оводова, згідно  заяви уповноваженої  особи, мешканці мають виконати власними силами.

Вкладення