(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
02 червня 2020

​Шановний Роман Сергійович, у будинку за адресою: м. Вінниця вул. Київська буд.174  - виникла аварійна ситуація, повязана с внутнішнім пошкодженням  каналізаціонної труби. В результаті чого дуже ускладнено користування каналізацією. Ситуація потребує негайного вирішення.  Керівництво ЖЕК-15 МКП "Управляюча компанія Київська" неспроможна вирішити сітуацію та перекладає проблему на жильців квартири. У мене особисто, 9 місячна дитина, жінка в декретній відпустці та старша дитина. Субсідіями ми не користуємося та сплачуємо комунальні платежі в повному обсязі. Також проблема стосується жінки похилого віку (77 років) - сусідка з нижнього поверху.  Прошу Вашого втручання в аварійну ситуацію та сподіваюсь на її успішне вирішення.


Відповідь:
19 червня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо ремонту внутрішньобудинкової системи водовідведення в житлового будинку по вул. Київська, 174, в межах компетенції розглянуто.

За повідомленням адміністрації МКП «Управляюча компанія «Київська»», в ході опрацювання Вашого звернення представниками підприємства спільно із спеціалістами МКП «АДС» із залученням відеообладнання здійснено обстеження трубопроводу випуску системи водовідведення будинку. За результатами обстеження виявлено пошкодження вказаного трубопроводу.

10.06.2018 року вступив в дію Закон «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р. (в подальшому Закон), в частині положень, які регламентують вирішення питань щодо управління багатоквартирним будинком. Відповідно до вимог Закону всі питання з утримання будинку мають вирішуватись виключно на підставі положень договору між співвласниками та управляючою компанією.

Для надання послуг з управління співвласниками було обрано управляючу компанію МКП «УК «Київська»» з якою було заключено відповідний договір. Таким чином всі питання, що стосуються управління будинком, зокрема надання житлових послуг, мають вирішуватись співвласниками безпосередньо з вищезазначеним підприємством.

Додатком №5 до договору, який заключено між власниками житлового будинку №174 по вул. Київська та управляючою компанією, є кошторис витрат на утримання будинку та прибудинкової території з визначенням їх вартості.

В зазначеному кошторисі роботи по заміні ділянок трубопроводів внутрішньобудинкової системи водовідведення не передбачено.

Співвласникам житлового будинку №174 по вул. Київська адміністрацією управляючої компанії було надано орієнтовні вартості виконання робіт по заміні вказаного трубопроводу.

Для вирішення питання заміни трубопроводу випуску внутрішньобудинкової системи водовідведення співвласникам житлового будинку №174 по вул. Київська необхідно внести відповідні зміни до договору на управління, який укладено із управляючою компанією МКП «Управляюча компанія «Київська» та надати доступ до приміщень квартир під якими проходить відповідний трубопровід.


Вкладення