(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
02 червня 2020

​ Шановний Варламов М В!

Змушений в черговий раз звернутися до Вас за вирішенням питання роботи громадського транспортув місті а точніше окремих перевізників

Маю на увазі перевізника Мельничука О П, автобус "19/78, водій Ткачук, маршрут №20 при посадці в автобус пільговика на зупинці Привокзальна, на час посадки пасажирів в ДТЗ не було взагалі, а саме інваліда війни, інваліда ЧАЄС 1 категорії взяв кошти за проїзд мотивуючи це тим, що він везе тільки івалідів 1 групи , зараз карантин та решту несинитниць почав говорити На що отримав відповідь" Прикрийте ротика, якщо не знаєте законодавство"

Предявлені посвідчення  інваліда війни № 415056 для нього не документ, посідчення чорнобильця № 110163 для нього не документ!

Мною був  зроблений дзвонок з ДТЗ власнику Мельничуку О П для вирішення питання по горячому     Реакція нульова!

Скільки ще перевізники та водії будуть прушувати законодавство України та за це нічого не мати!

Квиток перевізник надав № 430383 ВВВР Гроші взяв 6 грн, Сдачі надав  все чесно 

Гроші поверне вибачення не впевнений, але мабуть принесе

Головне питання до влади  перевізник Мельничук О П буде покараний чи ні?

Я не одноразово зустрічався в ВМР з перевізником 

.Він добре вміє говорити та обіцяти виправити ситуацію . Але зараз напередодні виборів досить!

 Маю на увазі письмове попередження він отримає?

Чи все знову зійде на гальма!

Зустріч відбудеться у форматі  ВИ ( Варламов М В) , я, та перевізник для поставки крапки!

Досить нас принижувати окремим водіям та перевізникам

З повагою до всіх

Відповідь:
23 червня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваші звернення  щодо роботи приватного перевізника Мельничука О.П., який здійснює перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №20А «вул. С. Зулінського – Тяжилів (вул. Лугова)» та повідомляємо наступне.

На розгляд даних звернень Вас було запрошено до Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, 17.06.2020 р. на 11 год. 00 хв.  

Ваші звернення розглядались за участі директора департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, начальника відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, головного спеціаліста відділу транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, представника приватного перевізника та за Вашою участю.

На сьогоднішній день пільговим проїздом у муніципальному громадському транспорті мають право користуватися усі пільгові категорії відповідно до чинного законодавства, в тому числі і учасники АТО.

Разом з тим повідомляємо, що згідно п. 2.5 укладених договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі м. Вінниці, перевізник безкоштовно перевозить інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС віднесених до 1 категорії та учасників АТО в кількості 2 пільговика за один рейс при наявності місць для сидіння за рахунок власної господарської діяльності без дотації з бюджету.

Одночасно повідомляємо, що приватних перевізників попереджено про неухильне виконання робіт з вилучення інформаційних листівок, які інформують пасажирів про зняття пільгового проїзду на час дії карантину.

Також повідомляємо, що з приватними перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на території Вінницької міської об'єднаної громади постійно проводяться профілактичні заходи щодо неухильного дотримання договору на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з приватним перевізником приносять Вам вибачення за незручності, що сталися з Вами при проїзді в громадському транспорті.

 

Вкладення