(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
29 травня 2020

Директору департаменту ЖКГ

Фурману Р. С.

Голови ОСББ "Келецька 64"

Бочарова Д. С.

Шановний Романе Сергійовичу!

Наш багатоквартирний будинок був введений в експлуатацію в 1969 році. Проект — панельна "хрущівка", 5 поверхів, VI під'їздів.

В 2018 році ми зареєстрували ОСББ.

Більш за все нас на даний час хвилюють наступні процеси в нашому будинку:

 • руйнація залізобетонних опор козирків, самих козирків, місць контакту козирків зі стіною буднику, сходів в під'їзди;
 • місцями повністю відсутнє вимощення навколо буднику;
 • потреба в ремонті асфальтобетонного покриття прибудинкової території,
 • поганий стан елементів благоустрою,
 • стихійна стоянка транспортних засобів на зеленій зоні  та дерева-ровесники будинку, які самостійно падають.

В зв'язку з цим у правління ОСББ виник ряд питань:

 1. Які параметри мають враховуватись при вирішенні питання робити ремонт чи заміну козирків входу у під'їзд? Чи потрібно проводити архітектурно-будівельну інспекцію, яка дасть відповіді, в тому числі чи не має загрози безпеки, здоров'ю та життю людей? Якщо потрібно, то куди треба звертатись та якими нормативно-правовими актами регулюються ці питання?
 2. Чи можливо збільшити стоянку ЗАГАЛЬНОГО користування для авто за рахунок газонів двору за кошти міського бюджету під час проведення робіт з ремонту асфальтобетонного покриття?
 3. Вимощення навколо будинку входить до переліку робіт, які виконуються під час ремонту асфальтобетонного покриття, чи це окремий вид ремонту?
 4. Які види робіт входять до ремонту елементів благоустрою?
 5. Чи існує обмеження по кількості капітальних ремонтів на умовах співфінансування в рік для одного ОСББ?
 6. Чи передбачена можливість відновлення зелених насаджень за кошти місцевого бюджету?

Дякуємо!

Відповідь:
15 червня 2020

Ваше звернення, щодо проведення ремонту  житлового  будинку № 64 по вул. Келецькій, викладене на сайті міської ради,  розглянуто.

Повідомляємо, що відповідно до ст.15 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» визначено, що співвласники зобов'язані забезпечувати збереження приміщень, брати участь у проведенні реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення тощо.

Враховуючи викладене, співвласники будинку самостійно вирішують питання щодо обстеження  спеціалізованою організацією технічного стану  зазначеного житлового будинку та проведення ремонтних робіт за результатами обстежень.

Разом з цим повідомляємо, що висадка дерев на прибудинкових територіях виконується за кошти місцевого бюджету. В разі необхідності висадки дерев на прибудинковій території, необхідно звернутись до департаменту житлового господарства з письмовим зверненням для подальшого включення в план.


Вкладення