(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
29 травня 2020

​ Доброго дня.

 Я проживаю на останньому поверсі у десятиповерховому будинку по вул. Пирогова 89-А.

 Звертаюсь до Вас  стосовно протікання даху у нашому під'їзді під час дощу або відлиги взимку.  Ми  неодноразово звертались в ТОВ" ЖЕО" з цією проблемою, але представники тільки робили огляд покрівлі.

  Випадки затоплення нашої і сусідніх квартир, а також сходової клітини відбуваються постійно під час сильних опадів.  Так, 28 травня 2020 року, протекла стеля у спальні, великій кімнаті  і стіна між ними з обох боків аж до підлоги,  стеля і стіна на кухні. В результаті цього відклеїлись обої, постраждала штукатурка.

 Раніше затікало в коридорі, на кухні (ми своїми силами робили все, що могли). Зараз у квартирі не має місця, де ще не протікало.

 Прошу Вас вирішити питання по ремонту даху у нашому під'їзді в найближчий термін.

Дякую.


Відповідь:
12 червня 2020

​Ваше звернення щодо  ремонту покрівлі житлового будинку №89А по    вул. Пирогова,   розглянуто.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них, відповідальність сторін щодо неналежного виконання   тощо… обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської  ради та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками  житлового будинку №89А по вул. Пирогова, в особі уповноваженого  Шелестовського Ігоря Валентиновича, укладено договір на управління багатоквартирним будинком з ТОВ «ЖЕО».

За інформацією  ТОВ «ЖЕО», уповноваженим будинку погоджено виконання  робіт по ремонту покрівлі   у разі   придбання мешканцями  покрівельних матеріалів.

Відтак, дані роботи товариством  будуть проведені після повідомлення мешканців щодо придбання необхідних матеріалів.

 

Вкладення