(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
28 травня 2020

​Доброго дня, Михайло Васильович звертаюсь до вас з таким питанням, нещодавно предбала будинок в р-н Тяжилів вул.Москаленка2 виникало питання щодо проведення центрального водопостачання до будинку, звернулася до уличкома за дозволом який потрібно надати Вінниця водопостачання, улічком переадресував мене до казначея паралельної вулиці сказав заплатиш 10000 грн.тоді надам дозвіл. Як я можу сплатити таку велику суму грошей без якихось квитанції. Підкажіть як бути в такій ситуації, для мене це великі кошти. Дякую!

Відповідь:
10 червня 2020

​Ваше звернення з приводу підключення приватного будинку  по вул. Москаленка,2 до вуличної мережі централізованого водопостачання розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

По суті звернення повідомляю наступне.

Програмою економічного і соціального розвитку міста передбачено дольову участь  виконкому (50%  вартості  будівництва)  у будівництві вуличних мереж  водопроводу та каналізації для приватного сектору міста, за умови надання мешканцями проектно-кошторисної документації на будівництво  з позитивним висновком державної експертизи  та їх готовності фінансувати першу чергу  будівництва не менше, як на 50% проектної вартості.

Будівництво вуличних мереж водопроводу по вул. Москаленка  велося з ініціативи мешканців та відповідно до проектно-кошторисної документації, виготовленої на замовлення та за кошти мешканців (учасників будівництва) мікрорайону. Умови приєднання нових абонентів до побудованих мереж водопостачання визначена спільним рішенням учасників будівництва та передбачена протоколом зборів.

Зважаючи на те, що будівництво велося з ініціативи  мешканців і  частину проекту взяли на спільні  витрати учасники будівництва, з метою збереження для всіх приватних осіб однакових умов забезпечення централізованим водопостачанням, при прийманні-передачі вуличних мереж водопроводу приватного  сектору на баланс і обслуговування КП «Вінницяоблводоканал», виконавчим комітетом міської ради враховується воля мешканців та рішенням виконкому зберігається за ними право узгоджувати приєднання нових абонентів до вуличних мереж.

Частиною 2 статті 24 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" встановлено, що органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим - також нормативно- правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.

Вкладення