(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 09-00 до 10-30
0432 59-52-93
Звернення:
28 травня 2020

​Шановний Сергій Станіславович! Звертаюсь до Вас з дуже важливим на мою думку питанням.  Оскільки з 01.06.2020 року Урядом буде дозволено відкриття приватних спортнивних залів, які знаходяться виключно у приміщенні та обладнані спортивним устаткуванням (тренажери, спортивні аксесуари) різного виду. Мене турбує те, що муніципальний стадіон, що знаходиться в Центральному парку ім.Горького до цього часу на карантині (зачинений) і його відкриття з 01.06.2020 року, для містян,  не планується (інформацію неодноразово отримували від адміністрації стадіону). Прошу Вас, надати мені відповідь на підставі якого Закону чи нормативного акту, інших документів стадіон не буде відкритий, адже він знаходиться на відкритому просторі ( тобто це не є приміщення, де є скупчення людей в обмеженому просторі. 

Я вже кілька років поспіль вранці займаюсь на стадіоні і можу з впевненістю заявити, що відвідувачів стадіону на його площу є абсолютно допустимою в період певних карантинних обмежень.

Прошу посприяти у позитивному вирішенні даного питання, адже це питання хвилює не лише мене, а й величезну кількість мешканців м.Вінниці, які на даний момент займаютсья на малесенькій території спортивного майданчика біля стадіону, який вже точно не розрахований на таку кількість осіб та не пристосований для повноційних занять спортом.

Щиро дякую за розуміння. 

З повагою, Олена.Відповідь:
10 червня 2020

​Комітет по фізичній культурі і спорту розглянув Ваше звернення щодо відвідування стадіону міської дитячо-юнацької спортивної школи №1, що знаходиться в Центральному парку культури і відпочинку.

Повідомляємо, що згідно розкладу роботи стадіону для мешканців міста  для загального користування під час карантину за умови дотримання «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», названий стадіон вільний для відвідування щодня  з 5.00 до 8.00 год,  з 13.00 до 15.00 год.,  з 19.30 до 22.00 год.

Даний розклад розміщений на вході до стадіону.

Вкладення