(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
28 травня 2020

З введенням в експлуатацію роздрібної торгової точки мережі АТБ, за адресою: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 56, спокійне проживання мешканців будинку № 42, який безпосередньо межує із цим закладом, закінчилось.

Торгівля алкогольними напоями цього торгового закладу сприяє тому, що у вечірній та нічний час, здійснені закупівлі пияками, провокують систематичні їх гучні гулянки та розбірки у дворі нашого будинку.

Мешканці будинку, особливо нижніх поверхів, страждають від такого неподобства та вимушені систематично викликати поліцію для хоча б тимчасового припинення наруги над спокоєм та відпочинком людей.

Прибудинкова територія нашого будинку перетворилась на систематичні зібрання цих невігласів та потребує постійного додаткового прибирання від «наслідків їх захоплень»: бите скло, зламані дитячі гойдалки, інше.

Мешканці будинку шукають порятунку від цього безчинства, схиляючись до намірів ліквідації облаштованих лавок та столів прибудинкової території, що історично слугували місцем відпочинку літніх людей та дітей.

Черговим засіданням Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 06.06.19 року було погоджено рішення про заборону продажу алкогольних напоїв на території Вінницької ОТГ у нічний час. 

ЗАПИТ:

1. Чи відповідне рішення ухвалене депутатами міської ради?

2. Які контрольовані заходи вживаються органом місцевого самоврядування для створення належних умов життєдіяльності людей нашого міста з огляду на вище вказану проблему?

3. Які необхідно здійснити заходи мешканцям нашого будинку для:

  • забезпечення дотримання тиші і громадського порядку на території Вінницької міської ОТГ у вечірній та нічний часи?
  • убезпечення та попередження правопорушень, пов'язаних із зловживанням алкоголю, та запобігання їх скоєнню?


Відповідь:
12 червня 2020

Ваше звернення відносно порушень громадського порядку та роз'яснень щодо нічної торгівлі алкоголем розглянуто виконавчими органами міської ради, в зв'язку з чим повідомляємо наступне.

Виконавчими органами Вінницької міської ради, спираючись на результати неодноразових обговорень доцільності впровадження Проекту з мешканцями та представниками суб'єктів господарювання Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, враховуючи  отримані статистичні та аналітичні матеріали, практику запровадження подібних рішень у інших селах, селищах, містах України та  результати засідань Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища і Ради підприємців при Вінницькому міському голові,  підготовлено проект рішення Вінницької міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктам господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» (далі по тексту також – Проект).

Відповідно до встановлених регуляторних процедур, для остаточного прийняття рішення щодо доцільності впровадження обмежень, виконавчий комітет Вінницької міської ради своїм Рішенням від 06.06.2019 року № 1416  схвалив даний Проект з пропозицією подальшого винесення вказаної ініціативи на розгляд міської ради.

Інформуємо також, що за результатами засідання Постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, Проект відповідного рішення направлено на доопрацювання, відповідно до рекомендацій Державної регуляторної служби України.

За інформацією КП «Муніципальна варта», прилегла територія до маг. «АТБ» по просп. Космонавтів, 56, перебуває в задовільному технічному  та санітарному стані.

Питання контролю за порушенням публічного порядку  у вечірній та нічний час відноситься до компетенції Вінницького міського відділу Національної поліції.

Враховуючи вищевикладене, в разі виникнення фактів порушення громадського порядку за вищевказаною адресою, рекомендуємо Вам звертатись безпосередньо до правоохоронних органів з метою фіксації відповідних випадків та вжиття заходів реагування на виявлені правопорушення.

Крім того, з адміністрацією вказаного об'єкту проведена відповідна роз'яснювальна робота, щодо необхідності посилення контролю за дотриманням належного громадського порядку відвідувачами вказаного закладу торгівлі.

Вкладення