(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
24 жовтня 2013

​Шановний Максим Петрович!

Прошу Вас з'ясувати на основі яких дозвільних документів відбувається самозахоплення частини території 1 провулку Корольова шляхом перенесення забору громадянами, що проживають за адресою вул. Корольова, 90. 

Відповідь:
22 листопада 2013

Ваше звернення, яке надійшло на сайт міської ради №П-05-27333 від 24.10.2013р., стосовно самозахоплення частини території 1-го пров. Корольова, шляхом перенесення забору громадянами, що проживають по вул. Корольова, 90 департамент архітектури, містобудування та кадастру міської ради повідомляю наступне. 
З виходом на місце та особистому спілкуванні з власником будинковолодіння №90 по вул. Корольова встановлено, що земельна ділянка за вищевказаною адресою перебуває у приватній власності. На даній земельній ділянці виконуються роботи по встановленню металевого огородження по залізо - бетонному каркасу на місці раніше встановленого дерев’яного паркану.
Також повідомляю, що конкретні вимоги щодо архітектурного вирішення огорож в населеному пункті або його окремих районах (висоти, конструкції, матеріалу) не встановлені. Влаштування огорож земельних ділянок здійснюється з урахуванням нормативних вимог щодо інсоляції територій суміжних земельних ділянок. ​

Вкладення