(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
26 травня 2020

Добрий день. Звертаюсь з таким питанням і проханням:

звернути увагу на ситуацію, яка склалась з прокладанням каналізаційної мережі по вул. Чумацькій та неможливістю її ввести в експлуатацію, відповідно, неможливо ввести в експлуатацію і каналізацію по вул. Кузнєцова. З жовтня місяця немає чітких пояснень. Спершу говорили, що до листопада, далі до січня, потім до березня, а тепер - невідомо. Відповіді "А Ви дійсно будете користуватись каналізацією?", " Чекали довго і ще почекаєте" - не є відповідями людей, які займають посади і відповідають за роботу. Люди вклали великі кошти, змушені і далі оплачувати викачки ям. Я, взагалі, не маю можливості і водою користуватись, через цю ситуацію, адже всі дозволи і документація була зроблена на воду і міську каналізацію.  Але найбільш обурливим є те, що чітких строків, пояснень і розуміння ситуації ніхто не дає. Чому провелись роботи з порушеннями і хто має за це відповідати? І коли почнуть виправляти свої помилки? Дякую.

Відповідь:
10 червня 2020

Ваше звернення щодо введення в експлуатацію мереж каналізації по вул. Чумацькій розглянуто департаментом міського господарства міської ради та повідомляємо наступне.

На замовлення департаменту міського господарства виконано роботи з будівництва мереж каналізації по вул. Чумацькій та влаштування 2-х каналізаційних насосних станцій. Однак, при виконанні робіт по будівництву мереж та влаштування КНС даного об'єкту на окремих ділянках здійснювалось постійне підтоплення через підвищення рівня ґрунтових вод. Для усунення даної проблеми необхідно провести додаткову гідроізоляцію каналізаційних колодязів.

З огляду на вищевказане, на даний час проектною організацією проводиться коригування проектно-кошторисної документації з подальшою її експертизою. Після чого департаментом міського господарства буде подана пропозиція щодо передбачення коштів бюджетом Вінницької міської ОТГ на виконання вищевказаних робіт.

Вкладення