(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%96%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%A1%D0%90.jpg
Кушнірчук Сергій Анатолійович
Директор департаменту, Департамент земельних ресурсів

​Вирішує ряд питань у сфері земельних відносин, зокрема, приймає участь у створені умов для раціонального і економічно обґрунтованого використання земель міста, для управління земельними ресурсами, вирішені питань які стосуються розроблення та затвердження землевпорядної документації, оформлення власності (користування) земельними ділянками, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, згідно до компетенції.

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 17-00 до 18-00
0432 53-12-07
Звернення:
25 травня 2020

Шановний Сергію Анатолійович!

Я, Слободянюк Дмитро Федорович, звертаюся до Вас по дорученню ініціативної групи мешканців вулиці Гонти з клопотанням надати дозвіл на розробку документації для договору сервітуту, та на проведення за власні кошти благоустрою території загального користування, а саме частину берегу р. Південний Буг, що прилягає до вул. Гонти навпроти наших будинків та ділянок, зі збереженням вільного доступу до цієї території та водойма.

Ініціативна група бажає за власні кошти провести благоустрій  даної території загального користування а сама облаштування тротуарних та бігових доріжок, спортивного та дитячого майданчиків, лавок для відпочинку, освітлення всієї вказаної території. Також ініціативна група зобов'язується не проводити ніяких забудов, облаштування парко місць, та будівництва на даній території.

14 січня 2020 року були проведені загальні збори мешканців у присутності голови квартального комітету, які висловили бажання прийняти участь, у тому числі фінансову, у даному проекті. Протокол засідання зборів додається.

 

З повагою!                                                                              Слободянюк Д. Ф.


Відповідь:
12 червня 2020

Розглянувши Ваше електронне звернення на сайт Вінницької міської ради від 25.05.2020р. щодо надання дозволу на розроблення документації та на проведення благоустрою території загального користування, а саме частини берегу р.Південний Буг, що прилягає до вул. Гонти, повідомляю наступне.

Відповідно до Плану зонування міста Вінниці, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 04.07.2008 р. №2012, зі змінами затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 28.02.2020р. №2199 зазначена територія знаходиться в межах прибережно-захисної смуги.

Згідно ст. 88 Водного кодексу України у межах існуючих населених пунктів прибережна захисна смуга встановлюється з урахуванням містобудівної документації.

Ст.89 Водного кодексу України та ст. 61 Земельного кодексу України передбачено у прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів.

Статтею 98 Земельного кодексу України визначено, що право земельного сервітуту - це право власника або землекористувача земельної ділянки чи іншої заінтересованої особи на обмежене платне або безоплатне користування чужою земельною ділянкою (ділянками).

Відповідно до ч.2 ст.100 Земельного кодексу України земельний сервітут може бути встановлений договором між особою, яка вимагає його встановлення, та власником (землекористувачем) земельної ділянки.

Для оформлення земельної ділянки в сервітутне користування для здійснення благоустрою, відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради 21.01.2016 р. № 91 «Про затвердження стандартів надання окремих адміністративних та інших послуг, що надаються міською радою та її виконавчими органами через Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», зі змінами затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 22.12.2016 р. №3084, серед необхідного переліку документів мають бути наявні:

- заява встановленої форми;

- графічні матеріали (обґрунтування меж та площі земельної ділянки), розроблені у відповідності до вимог, затверджених рішенням виконавчого комітету від 04.04.2013 р. №753, та погоджені ДАтаМ;

- копія плану благоустрою на земельну ділянку, погодженого ДАтаМ та ДМГ (або копія довідки про повне виконання благоустрою);

- оригінал кадастрового плану земельної ділянки;

- фотографії на електронних носіях існуючого стану земельної ділянки;

- копія належним чином посвідченої довіреності (для уповноваженої особи).

Також інформую, що з метою підвищення якості міського середовища, покращення архітектурного образу міста, у контексті стратегічного пріоритету збалансованого просторового розвитку та для впорядкування питань з розробки, затвердження проектів комплексного та індивідуального благоустрою території та їх виконання рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 15.09.2016 р. за №2178 затверджено Порядок організації комплексного та індивідуального благоустрою суспільних територій м. Вінниця.

Замовлення та розробка проектів індивідуального благоустрою здійснюється відповідно до п.4 вищезазначеного рішення. Вони розробляються, в тому числі, як складова частина документації для графічних матеріалів (обґрунтування визначення меж і площі земельної ділянки) при оформленні права власності (користування) на земельну ділянку, зміни цільового призначення чи продовження терміну дії права користування.

Вкладення