(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%B0.jpg
Чернега Олександр Михайлович
Директор департаменту, Департамент архітектурно-будівельного контролю

Вирішує питання забезпечення реалізації  державного архітектурно-будівельного контролю у випадках, визначених чинним законодавством; здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, під час виконання підготовчих та будівельних робіт; виконання дозвільних та реєстраційних функцій у будівництві.

Особистий прийом громадян:
4-а п'ятниця з 10-00 до 12-00
5-та п'ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
2-й вівторок з 15-00 до 16-00
0432 65-10-02
Звернення:
25 травня 2020

Відповідно до статті 34 Конституції України: кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов'язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно із статтею 19 цього Закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Зважаючи на вищевикладене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

1. Чи видавалася Декларація про готовність до експлуатації об'єкта «Нове будівництво житлового комплексу «GREEN'S» за адресою: Вінницька обл., м.Вінниця, вул..Генерала Арабея, 9, «ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АзЗІМУТ-ТРАНЗИТ»;

2. В разі, якщо Декларація не видавалася, вказати причини не видачі такої про готовність до експлуатації вищезазначеного об'єкта


Відповідь:
29 травня 2020

На Ваші запити від 25.05.2020р. щодо видачі декларації про готовність об'єкта «Нове будівництво житлового комплексу «GREEN`S» за адресою: м.Вінниця, вул. Генерала Арабея, 9 приватному підприємству «АЗІМУТ ТРАНЗИТ» повідомляю наступне.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування, веде єдиний реєстр документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - реєстр).

Доступ користувачів до даних з реєстру здійснюється безоплатно через офіційний веб-сайт Державної архітектурно-будівельної інспекції України http//www.dabi.gov.ua (реєстр дозвільних документів).

Згідно з наявними даними з реєстру відомості про реєстрацію декларації про готовність до експлуатації зазначеного об'єкта, відсутні.

Крім того, інформую, що відповідно до вимог ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів», прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), та об'єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта, здійснюється шляхом реєстрації відповідним органом державного архітектурно-будівельного контролю на безоплатній основі поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації протягом десяти робочих днів з дня реєстрації заяви.

Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, здійснюється на підставі акту готовності об'єкта до експлуатації шляхом видачі органами державного архітектурно-будівельного контролю сертифіката у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Наразі замовник запитуваного об'єкта будівництва до департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради з належною заявою не звертався. 

Вкладення