(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
21 травня 2020

​Шановний Павло Васильович, прошу вашого сприяння у вдосконаленні доступу маломобільних груп населення до закладів освіти, а саме у влаштуванні пандусу для входу у приміщення комунального закладу "Загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 Вінницької міської ради".  Така потреба виникає в зв*язку з тим, що маломобільні батьки не можуть завести дітей до школи або зустріти їх у вестибюлі школи. Дякую вам за приділену увагу до мого звернення. 

Відповідь:
11 червня 2020

За дорученням секретаря Вінницької міської ради Яблонського П.В. виконавчими органами опрацьовано Ваше звернення щодо влаштування пандусу для маломобільних груп населення з метою забезпечення доступності будівлі комунального закладу "Загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Вінницької міської ради" та повідомляємо.

Видатки для влаштування пандусу для маломобільних груп населення у комунальному закладі "Загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Вінницької міської ради" в поточному році не передбачені. Окрім того, відповідно до нормативних актів проведенню робіт капітального характеру передує розробка проектно-кошторисної документації та отримання необхідних дозвільних документів на їх здійснення. Зважаючи на вищевикладене, виконати роботи із влаштування пандусу для маломобільних груп населення на даний час, на жаль, немає можливості.

Поряд з цим повідомляємо, що фахівцями Департаменту освіти будуть здійснені обрахунки та внесені пропозиції до проекту міського бюджету по галузі «Освіта» у наступних роках.

Дякуємо за вашу активну громадянську позицію.

Вкладення