(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
21 жовтня 2013

Доброго дня!я мешкаю по вулиці Свердлова​ 93 ,будинок знаходиця над самою дорогою зі сторони південого бугу!біля недавно збудованого авто салону рено!чув такі слухи що в майбутньому хочуть розширяти вул.Свердлова! правда це чи ні??? справа у тому що в звязку з замітним збільшиням з кожним роком автомобілів жити там уже неможливо!якщо щось плануеця то хоть підскжіть приблизно через скільки років! зараніе дякую за відповідь!  ​

Відповідь:
24 жовтня 2013

Департамент комунального господарства та благоустрою розглянув Ваше звернення з приводу надання роз’яснень щодо розширення проїжджої частини вулиці Свердлова.
Повідомляю, що протягом 2013 року проведені роботи по розширенню проїжджої частини перехрестя вул. Свердлова – Козицького. Попередніми планами на найближчі роки не передбачено подальшої зміни геометричних параметрів вул. Свердлова.
Водночас довожу до Вашого відома, що відповідно до генерального плану міста Вінниці, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 23.11.2007р. №1498, зі змінами з актуалізацією за результатами його моніторингу, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 01.02.2013р. №1140 (розробник Український державний науково-дослідний інститут проектування міст імені Ю.М. Білоконя "Діпромісто") на розрахунковий строк (перший етап реалізації до 2021 року) передбачено реконструювати близько 81 км магістральних вулиць міста з доведенням їх  параметрів до відповідних тим, що були намічені проектом, в т.ч. ділянку по вул. Свердлова (від вул. Соборної до вул. Скалецького)
 - проїзна частина 12,0 м, ділянка 2,6 км.
Інші відомості щодо розширення вул. Свердлова відсутні.​

Вкладення