(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
19 травня 2020

​Добрий день.

Я, мешканка буд.22 ,що по вул. М.Шимка.

Заклад  "Бочка", що розташований на базі кв.51 щойно розпочав працювати.

Ми, мешканці прилеглих квартир,  були обурені нахабною поведінкою закладу.

У суботу, 16.15.2020 вони поставили на вулиці два столи зі стільцями, за якими розпивали пиво та курили відвідувачі, і це все перед вікнами, у 2-3метрах. 

Будь-яка людина не хотіла б спостерігати таку картину з вікна та дихати димом.

Наряд поліції приїздив на виклик та зафіксував порушення, столи були прибрані.

Неодноразово ми звертались з проханням не давати дозвіл на літній майданчик закладу, і зараз також просимо це.

Також прибирання території біля закладу проводиться шляхом розмітання по периметру того, що впало з дерев, окурків, тощо.

Знову ж, кому приємно спостерігати , як біля тебе накопичується купка сміття.

Отже, літньому майданчику  -ні,  покращити прибирання - так.

Будь ласка. Дякую.


Відповідь:
29 травня 2020

Ваше звернення щодо порушень громадського порядку та  незадовільного стану прибудинкової території біля закладу ресторанного господарства  «Бочка», що розташований за адресою: вул. М. Шимка, 22/51,  розглянуто департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим інформуємо про наступне.

З метою сприяння вирішення висвітлених у зверненні питань фахівцями департаменту адміністративних послуг було проведено  роботу інформаційно-роз'яснювального характеру з керівництвом закладу, а  також  попереджено про необхідність  дотримання чинного законодавства з питань дотримання тиші та громадського порядку відвідувачами та дотримання задовільного санітарного стану на прилеглій до закладу території. В результаті чого, керівництво вищевказаного закладу зобов'язалось усунути недоліки та в подальшому контролювати дані питання з метою недопущення скарг від населення.

Одночасно повідомляємо, що з 2011 року, в зв'язку зі змінами в законодавстві України у сфері дозвільної системи держави,  дозвіл на розташування об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побуту департаментом адміністративних послуг не надається.  Питання щодо розташування літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства розташованих на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади розглядається департаментом архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Вкладення