(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
19 травня 2020

     Ігоре Івановичу, наше з Вами спілкування схоже на спілкування глухого зі сліпим. Ми так розуміємо, що нам час переходити на інший його рівень. Але перед цим ми, мешканці буд. 58 по вул. О Антонова, хотіли б отримати від Вас, як головного виконавця розгляду нашої скарги на протиправні дії голови правління ОСББ "Антонова 56" від 11.10.2019 №Ко-01-90446, наступне:
    - копію постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті ВМР від 25.10.2019 №1019;
    - копію скарги  Вороніної І.В. до виконавчого комітету ВМР на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті ВМР від 25.10.2019 №1019;
       - копію рішення виконавчого комітету ВМР від 14.11.2019 №2823;
      - інформацію стосовно законності встановлення бетонних клумб в проїзді біля будинку 56 по вул. О. Антонова (вони встановлювались законно чи ні) та законності того, що вони продовжують стояти до цього часу на тому  самому місці (рішенням виконавчого комітету Вороніна І.В. визнана винною і до неї не застосоване адміністративне стягнення лише за малозрозумілою малозначністю вчиненого правопорушення та покарана усним зауваженням навіть попри наявності на той час дозволів від  Департаменту житлового господарства ВМР);
     - інформацію про те, хто і яким чином і в яких випадках має право змінювати призначення того чи іншого елемента будинку чи прибудинкової території, які визначені в проектній документації на будинок. Як нам відомо, проїзд біля буд. 56 по вул. О. Антонова згідно проектної документації на будинок призначений для стоянки та проїзду транспортних засобів, а не для стоянки бетонних квітників.

     Чомусь інформацію про вище зазначене рішення виконавчого комітету ВМР Вами було надано на адресу Вороніної І.В. і не надано на нашу адресу, тобто скаржників. Будемо надіятись, що це не мало на меті навмисного недопущення оскарження його співвласниками буд. 58 по вул. О. Антонова.

    Якщо Ви відмовляєтесь розглянути мою скаргу на протиправні дії голови правління ОСББ "Антонова 56" Вороніної І.В. від 13.03.2020 №Г-35-26002, тобто забезпечити виконання вимог закону України " Про звернення громадян", то тоді я скористаюсь порадою Інни Вікторівни і звертаюсь до Вас з проханням надати на мою адресу копії документів, що стосуються встановлення в проїзді біля буд. 56 по вул. О. Антонова бетонних квітників, а саме:

  • плану прибудинкової території буд. 56 по вул. О. Антонова;
  • затвердженого та погодженого плану розміщення бетонних квітників в проїзді біля буд. 56 по вул. О. Антонова;
  • звернення голови правління ОСББ "Антонова 56" до ВМР стосовно надання дозволу зі встановлення бетонних клумб на прибудинковій території;
  • дозволу (дозволів) ВМР на встановлення бетонних квітників в проїзді біля буд. 56 по вул. О. Антонова;
  • договору на виконання робіт зі встановлення бетонних квітників на об'єкті комунальної власності,  укладеного між ВМР та правлінням  ОСББ "Антонова 56" з додатками.

    У разі відсутності того чи іншого документу прошу це зазначити у відповіді та надати відповідні пояснення.


Відповідь:
05 червня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо влаштування квітників головою ОСББ «Антонова 56» на прибудинковій території житлового будинку № 56 по вул. О. Антонова, розглянуто.

Територія навколо багатоквартирного житлового будинку є прибудинковою територією, яка необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку і задоволення житлових, соціальних і побутових потреб мешканців даного будинку. Прибудинкова територія знаходиться у спільному користуванні співвласників будинку.

Відповідно до статей 4, 5 та 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» власники квартир у багатоквартирному будинку є співвласниками спільного майна (у тому числі, питання щодо користування прибудинковою територією) і зобов'язані за власні кошти забезпечувати належне утримання спільного майна.

Загальні збори співвласників будинку, з дотриманням норм чинного законодавства України, уповноважені приймати рішення щодо користування і розпорядження спільним майном багатоквартирного будинку.

Враховуючи неодноразові звернення голови ОСББ «Антонова 56» стосовно затікання дощових вод під будинок, руйнування дорожнього покриття біля будинку, відсутність тротуару для пішоходів та постійного порушення привил паркування автотранспорту (не менше 10 м. від зовнішньої стіни будинку), департамент житлового господарства не заперечував проханню щодо покращення благоустрою за прибудинкової території даного будинку за кошти ОСББ «Антонова 56» з дотриманням норм чинного законодавства України та забезпеченням проїзду автотранспорту, у тому числі автотранспорту екстрених служб.

Схема прибудинкової території знаходиться у голови ОСББ «Антонова 56», як у юридичної особи, що веде самостійну господарську діяльність.

Роботи по улаштуванню на прибудинковій території квітників не передбачають оформлення проектної документації.

Скарг від мешканців житлового будинку № 56 по вул. Антонова щодо розташування квітників біля будинку до міської ради не надходило.

 

 

Вкладення