(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9B%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.


Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 15-00 до 16-00
0432 59-50-83 / 0432 59-53-71
Звернення:
15 травня 2020

​Повідомте громадскості! Скільки в Вінниці ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ГО чорнобильців з назвами?
Є різниці між легалізованими  та Зареєстрованими ГО!?

Чому легалізовані ГО нагороджують своїх членів нагородами ВМР?

А відповідний відділ ВМР соцполітики подає інформацію в ЗМІ про зареєстровані ГО?

Приклад "Інваліди Чорнобиля"або " Чорнобиль Єдніст" та решта

Всю інформацію отримаєте усоцполітиці ВМР!!!

В Мельник  ГО "Асоціація жертв Чорнобиля "

Відповідь:
29 травня 2020

Ваше звернення від 15.05.2020 року яке надійшло на сайт Вінницької міської ради уважно розглянуто.

За результатами розгляду та у межах наданих повноважень повідомляємо наступне.

Стаття 36 Конституції України гарантує право громадян на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей. 

1 січня 2013 року вступив в силу Закон України «Про громадські об'єднання».

Легалізація (офіційне визнання) об'єднань громадян є обов'язковою і здійснюється шляхом їх реєстрації або повідомлення про заснування. Діяльність об'єднань громадян, які нелегалізовані або примусово розпущені за рішенням суду, є протизаконною.

Легалізація громадської організації здійснюється відповідно Міністерством юстиції України, місцевими органами державної виконавчої влади, виконавчими комітетами сільських, селищних, міських Рад народних депутатів.

Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ч.2 ст. 22 Закону України «Про громадські об'єднання» втручання органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у діяльність громадських об'єднань, не допускається, крім випадків, передбачених законом.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до статті 18 Закону Міністерство юстиції України веде Обліковий реєстр громадських організацій.

До Облікового реєстру громадських організацій заносяться відомості про громадські організації, легалізовані в порядку, визначеному цим Законом, та інші громадські організації, порядок утворення і діяльності яких регулюється спеціальними законами,

Обліковий реєстр громадських організацій створений з метою забезпечення державних органів,  органів   місцевого самоврядування,  громадян  та юридичних осіб достовірною інформацією про громадські  організації,   спілки    громадських    організацій,   філії  та   представництва           іноземних громадських (неурядових) організацій, легалізованих в Україні, відповідно до цього Закону.  

Інформація Облікового реєстру громадських організацій є відкритою для ознайомлення і розміщується на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

Разом з тим інформуємо, що на виконання заходів Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2015-2020 роки», яка затверджена рішенням міської ради від 26.12.2014 р. №1944 (зі змінами), передбачені видатки з бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на надання фінансової підтримки двом громадським організаціям ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, а саме:

  • Вінницькій міській організації "Союз Чорнобиль України" ;

  • Вінницькій міськрайонній організації «Асоціація жертв Чорнобиля».

На 2020 рік передбачено фінансову підтримку Вінницькій міській організації "Союз Чорнобиль України" в сумі 65054,00 грн. (станом на 25.05.2020 року профінансовано – 12000,00 грн.), Вінницькій міськрайонній «Асоціація жертв Чорнобиля» в сумі 17596,00 грн. (профінансовано станом на 25.05.2020 року – 1196,00 грн.).

Щодо інших питань, порушених у Вашому зверненні, повідомляємо наступне.

Відповідно до Програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м.Вінниці на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням Вінницької міської ради від 18.11.2016 року №489, клопотання з Поданнями про відзначення відзнаками міського рівня подаються за 30 днів до дати відзначення заходу (ювілею).

Керівники підприємств, установ, організацій міста за погодженням із комітетом профспілки відповідної установи (в разі наявності), члени Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, подають на ім'я міського голови до відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету клопотання з Поданням про нагородження відзнаками міського рівня. У поданні зазначається щодо кожної особи – біографічні дані, стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги, досягнення, участь у громадському житті тощо, за встановленою формою. У поданні обов'язково зазначається подія і дата нагородження.

З огляду на вищезазначене, кандидатури членів громадських організацій для нагороджень були визначені  відповідно до подання відповідних громадських організацій.

Вкладення