(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
02 травня 2020

​Передати показник постачальникам  електро та газо послуг неможливо. Телефони постійно або заняті а бо відповідає автомат.Передавати іншим способом я із-за відповідного віку не вмію. А якщо не вчасно передасиш показники постачальники малюють все що їм взбреде вголову.Коли вони перестануть знущатись з песіонерів .

Відповідь:
18 травня 2020

Ваше звернення щодо питань, пов'язаних із передачею показників лічильників газу та електричної енергії, розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

З метою вчасної передачі показів приладів обліку спожитих ресурсів в місті Вінниці створено «Єдиний рахунок». Для того щоб скористатися даною системою Ви можете зареєструватись на сайті https://pay.vn.ua/ та/або передавати показники лічильників зателефонувавши за телефоном 65-11-11 та 65-10-00.

Прийом показників приладів обліку (лічильників) електричної енергії здійснює АТ «Вінницяобленерго», яке, в свою чергу, не є комунальним підприємством та не підпорядковане виконавчому комітету міської ради. Разом з тим, передати покази засобу обліку електричної енергії споживачі можуть за телефонами Кол-центру АТ «Вінницяобленерго» 65-95-95 та 65-85-85.

Додатково зазначаємо, що у разі виникнення будь-яких питань стосовно розподілу електричної енергії, в тому числі передачі показів засобів обліку, Ви також можете звернутись до фахівців Кол-центру АТ «Вінницяобленерго»
за телефоном 0 (800) 217-217.

Терміни передачі показів засобів обліку електричної енергії побутових споживачів визначено пунктом 8.6.3. Кодексу комерційного обліку електричної енергії. Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Зчитані та передані індивідуальним побутовим споживачем покази лічильника в будь-який інший день календарного місяця є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число місяця шляхом додавання (віднімання) величини добутку середньодобового споживання на кількість днів (діб) між датою зчитування показів та першим числом календарного місяця.

Прийом показників приладів обліку (лічильників) природного газу здійснює АТ «Вінницягаз». Повідомити фактичні показники лічильника природного газу з першого по п'яте число місяця, наступного за розрахунковим, Ви можете за телефонами Контакт-Центру 509-104, (067) 01-10-104.

Вкладення