(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
26 квітня 2020

​Шановна голова оргкомітету ВМР з чорнобильських питань

Сьогодні 26/04/2020 року, день коли країна відзначає сумну дату 

34/ річницю аварії на ЧАЄС!

Жодна посадова особа від ВМР не поклала квіти до памятника чорнобильцям!

Ви відпочиваєте!

Ми активісти організаційчорнобильців   ПРЕДСТАВНИКІВ ВМР чекали коло памятника з 08/00 год до 12 00 годин

АЛЕ ВИ НЕ ДОЇХАЛИ, дуже зайняті були мабуть!

Прийшли депутати ВМР, обласної ради, ВР України( помічники) поклали квіти до памятника померлим  чорнобильцям!

З дотриманням всіх вимог КАРАНТИНУ!

(з масками та рештою запобіжних заходів зазаконодавством України)

Розійшлися!

Де були  представники ВМР,які йдуть на місцеві вибори 

ПЕРЕМОГАТИ?

Дуже  буде цікаво прочитати відповідь

Внниця є найкомфортніше місце України!

Відповідь:
18 травня 2020

За дорученням заступника міського голови виконавчі органи Вінницької міської ради уважно розглянули Ваше звернення щодо проведення заходів, пов'язаних з 34-ми роковинами Чорнобильської трагедії.

За результатами розгляду та у межах наданих повноважень повідомляємо наступне.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зі змінами, та враховуючи рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №8 від 11.03.2020р.), проведення заходів з великим скупченням людей з нагоди Дня Чорнобильської трагедії скасовано.

До Дня Чорнобильської трагедії виконані роботи по благоустрою та  утриманню у належному санітарному стані пам'ятника «Жертвам Чорнобиля» та прилеглої до нього території.

Разом з тим, 24 квітня 2020 року директоркою департаменту соціальної політики міської ради Валентиною Войтковою спільно із заступницею голови обласної державної адміністрації  Наталею Заболотною та представниками органів виконавчої влади і місцевого самоврядування відбулось делеговане покладання квітів до пам'ятника «Жертвам Чорнобиля».

Покладання квітів відбулося із дотриманням усіх встановлених вимог та норм, запроваджених на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади для запобігання занесення та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Принагідно інформуємо, що за відданість громадянському обов'язку, активну життєву позицію та з нагоди 34-х роковин Чорнобильської катастрофи, відповідно до рішення  виконавчого комітету від 09.04.2020 року № 833 «Про   нагородження  з  нагоди  Дня  Чорнобильської трагедії»:

  • 61  член  громадських  організацій «Союз Чорнобиль України», «Асоціація жертв Чорнобиля», «Чорнобиль-Єдність», «Інваліди Чорнобиля», «Чорнобиль-86», «Всеукраїнське об'єднання ветеранів Чорнобиля», «Товариство садівників та городників «Здоров'я», «Ветеранів-ліквідаторів на ЧАЕС та членів їх сімей міста Вінниці», «Ветерани Чорнобиля», буде нагороджений Грамотами та Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету і грошовими преміями  в розмірі  500,00 грн. кожному.

З нагоди  Дня  Чорнобильської трагедії виконавчим  комітетом  Вінницької  міської  ради 09.04.2019 року прийнято рішення № 818 «Про   надання соціальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС,  відповідно до якого надана  матеріальна  допомога:

  • 6  дітям з інвалідністю,  які  стали  інвалідами  внаслідок  Чорнобильської катастрофи  в  розмірі  500,00 грн.  кожному;
  • 56 особам з інвалідністю 1 категорії  1 групи в  розмірі  500,00 грн.  кожному;
  • 275 вдовам (вдівцям) померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою в  розмірі  1051,00 грн.  кожному.

В бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади у 2020 році на виконання заходів Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2015-2020 роки», яка затверджена рішенням міської ради від 26.12.2014р. №1944 (зі змінами), передбачені наступні видатки:

  • на надання додаткових до встановлених законодавством допомог та компенсаційних виплат окремим категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: на безоплатне харчування в літні місяці року (червень, липень, серпень) 6 дітей, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, в сумі 4,560 тис.грн.;
  • на проведення безоплатного капітального ремонту 3 помешкань вдів ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які його потребують, в сумі 157,741 тис. грн.;
  • на надання фінансової підтримки 2-м міським громадським організаціям, які опікуються питаннями «чорнобильців» передбачено фінансування в сумі 82,650 тис. грн.

З метою  постійного контролю соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 15.05.2015 року відповідно до наказу департаменту соціальної політики Вінницької міської ради створена робоча група з питань пільгового забезпечення громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. До складу вищезазначеної робочої групи включені представники виконавчих органів Вінницької міської ради та представники громадських «чорнобильських» організацій, які зареєстровані на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Вкладення