(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
23 квітня 2020

​Доброго дня Сергій Володимирович, прошу  допомогти у вирішенні питання з незаконним будівництвом. В домоволодіні за адресою Вінниця вул. Садовського 70,яке розпочала співвласник Вервека Оксана Леонідівна, бездозвільних документів на проведення будівельно ремонтних робіт. 

Неодноразово зверталися до Вас, і будівництво на тій ділянці було заборонено. 

Взвязку з тим , що забудова продовжується прошу здійснити оперетивне реагування відповідними службами. .

Відповідь:
06 травня 2020

За дорученням заступника міського голови на опрацюванні департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент) перебувають Ваші письмове та електронне звернення на сайт міської ради (вх. №№ Б-01-28870, Б-01-29491) щодо питань, пов'язаних з будівельними роботами по вул. Садовського, 70 в м. Вінниці.

Інформую, що Департаментом, за результатами проведених позапланових перевірок, притягнуто суб'єкта містобудування до відповідальності у вигляді адміністративних штрафів за допущені порушення під час виконання будівельних робіт з будівництва господарської будівлі по вул. Садовського, 70 та, в подальшому, за невиконання вимог виданого припису.

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за наявності по тому самому факту щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення.

Разом з тим, після додаткового вивчення наявних в архіві матеріалів буде прийнято рішення щодо подальших дій.

Про результати Вас буде повідомлено додатково.

09.07.2020

За дорученням заступника міського голови департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент) розглянуто Ваші звернення письмове та на сайт міської ради (вх. №№Б-01-29491 та Б-01-28870 - відповідно) щодо питань, пов'язаних з будівельними роботами по вул. Садовського, 70 в м. Вінниці.

Як Вам відомо департаментом, за результатами проведених позапланових перевірок, на підставі попередніх звернень, притягнуто суб'єкта містобудування до відповідальності у вигляді адміністративних штрафів за порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності під час виконання будівельних робіт з будівництва господарської будівлі по вул. Садовського, 70 та, в подальшому, за невиконання вимог виданого припису.

Згідно статті 61 Конституції України, ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.

Разом з тим, згідно статті 19 Конституції України органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Департаментом направлено департаменту правової політики та якості міської ради наявні матеріали перевірок щодо даного об'єкту будівництва для надання правової оцінки та прийняття рішення щодо подальших дій.

 

Вкладення