(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
23 квітня 2020

​Добрго дня. Прошу увічнити пам'ять мого сина - Героя, Павла Корнелюка, який захищав суверенітет і цілісність нашої України та героїчно загинув 13.12.2017року під м.Авдіївка, Донецької області, назвавши новоутворену вулицю, в нових кварталах м. Вінниця його ім'ям та прізвищем. Хотіла б щоб вінниччани згадували і розуміли  жертовність загибелі таких Героїв, як мій син, Павло Корнелюк, читаючи назви вулиць! Дякую за розуміння. З повагою, Світлана Корнелюк.

Відповідь:
12 травня 2020

Розглянувши Ваше звернення з приводу присвоєння імені Павла Корнелюка одній із новоутворених вулиць та зупинок міського транспорту в нових кварталах м. Вінниці, департамент архітектури та містобудування міської ради інформує наступне.

З метою підвищення ефективності міської політики у сфері публічної історії, надання консультаційної підтримки, проведення наукових досліджень, а також вивчення пропозицій міської громади в питаннях, які стосуються історії, культурної спадщини та топоніміки, створено Раду з питань історії культурної спадщини та топоніміки м. Вінниці, відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.10.2016р. №2344 зі змінами.

Ваша пропозиція взята до уваги та передана на розгляд Ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки м. Вінниці. Про результати розгляду та прийняття рішення Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення