(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
21 квітня 2020

​Ми, рідні хворого Кушніра Анатолія Івановича, що проживає у м. Вінниці, вул. К. Василенка, 6/36, який 10.04.2020 року потрапив з інсультом в неврологічне відділення Вінницької міської клінічної лікарні №2, висловлюємо щиру подяку і шану лікарю Ніделько Вікторії Миколаївні, старшій м/с Жук Наталії Василівні і усьому мед. персоналу відділення за професіоналізм, чуйність, людяність, сердечність і доброту при лікуванні хворого. Коли трапилась біда і швидка доправила його до лікарні, ми і не сподівалися на таку увагу і лікування, бо мали негативний досвід надання послуг нашими закладами медицини, т.я. Анатолій має складне онкозахворювання. Однак, як тільки ми поспілкувалися з черговим лікарем, тїєю ж таки Ніделько Вікторією Миколаївною, ми були вражені іі відношенням до хворого, увагою до нас і оперативністю. На протязі усьго тижня лікування хворий був охоплений увагою, професійним лікуванням, доглядом і добротою з боку лікаря і усього персоналу відділення, що допомогло йому в одужанні і поверненні додому.

Ще раз висловлюємо сердечну подяку лікарю Ніделько Вікторії Миколаївні, старшій медичній сестрі Жук Наталії Василівні і усьому мед. персоналу відділення за їхні добрі серця і людяність. Нехай Бог береже і благословляє їх і їхні родини і допомагає у важкій, але такій необхідній праці.

 З вдячністю і повагою, рідні і близьку Кушніра Анатолія Івановича.Відповідь:
12 травня 2020

​Виконавчими органами міської ради розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

Щиро вдячні Вам за теплі слова на адресу медичних працівників  Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги за високій професіоналізм, чуйне ставлення при наданні медичної допомоги Кушніру Анатолію Івановичу.

Ваш лист-подяка був надісланий 21.04.2020р. у ВМКЛ ШМД для відповідного реагування.

Дякуємо за небайдуже ставлення до роботи медичних працівників Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

 

Вкладення