(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
21 квітня 2020

​Добрий день!

Мені не зрозуміло чим керувалася  КП «Вінницька транспортна компанія» збираючись зробити проїзд безготівковим з 1 травня 2020 року. Адже гривня є платіжним засобом і має прийматися на всій території України.  Ці "покращення" лише створять незручності для пересічних громадян у яких немає (цитата):

  • муніципальної картки вінничанина;
  • банківських карток із NFC;
  • смартфонів чи інших пристроїв із NFC.

 У зв'язку з цим виникає питання: навіщо свідомо погіршувати ситуацію? Чому Вінницька міська рада  усунулася від цього питання? Вінниця, яке пропагують як "місто для комфортного життя", перетворюється фактично в "електронний концтабір". 

І що мають робити гості міста? 

Прошу дати роз'яснення з цього приводу! Дякую!


Відповідь:
12 травня 2020

Ваше звернення щодо розрахунку за проїзд в громадському транспорті міста опрацьовано.

За результатами опрацювання повідомляємо наступне.

Відповідно до пунктів 101, 102 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв'язку належать:

  • Прийняття рішення про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності та визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду;
  • Встановлення порядку функціонування та вимог до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності, а також видів, форм носіїв, порядку обігу та реєстрації проїзних документів.

Відповідно до чинного законодавства Вінницькою міською радою прийнято рішення від 27.06.2018 №1254 «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування у м. Вінниці».

Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади дозволить отримати показники пасажиропотоків в місті, налаштовувати і коригувати маршрути в місті в залежності від потреб пасажирів, підвищити рівень безпеки руху громадського транспорту.

Крім того, використання автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті надає можливість при оплаті проїзду за допомогою Муніципальної картки вінничанина протягом перших 30 хвилин здійснити пересадку без додаткової оплати у другому виді транспорту.

Після завершення дії карантину у Вінницькій міській об'єднаній територіальній громаді розрахунок за проїзд можливо буде здійснити: Муніципальною карткою вінничанина, безконтактними банківськими картками, платіжними картками за допомогою пристроїв з технологією NFC, за допомогою QR-коду та за допомогою SMS повідомлення. У разі виникнення питань щодо оплати за проїзд в громадському транспорті пасажир може звернутися до водія транспортного засобу.

 

Вкладення