(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
17 квітня 2020

​Сьогодні моєму батькові поштарка з 22 відділення пошти принесла пенсію. Поштарка прийшла без маски, але і рукавичках. Взута, швидко пройшла в кімнату (не вспіли навіть запропонувати приготовані одноразові бахіли). Прошу провести роз'яснювальну роботу серед працівників пошти, як потенційних розповсюджувачів COVID-19.

Відповідь:
30 квітня 2020

За дорученням заступника міського голови Якубович Г.А. департаментом енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення щодо недотримання працівниками УДППЗ «Укрпошта» карантинних норм та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день департаментом енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради направлено лист до Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» з метою з'ясування обставин, викладених у Вашому зверненні. За результатами розгляду Вінницькою дирекцією УДППЗ «Укрпошта» звернення Вас буде повідомлено додатково.

03.08.2020

За дорученням заступника міського голови  Г. Якубович Ваше звернення щодо неналежного користування працівниками відділення поштового зв'язку   № 22 ПАТ «Укрпошта» засобами індивідуального захисту в період дії карантину розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду інформуємо.

За інформацією адміністрації Вінницької дирекції ПАТ «Укрпошта» відділення поштового зв'язку № 22 м. Вінниці своєчасно та відповідно до потреби забезпечено засобами індивідуального захисту, а саме: медичними масками, захисними рукавичками та окулярами.

Крім того, начальником відділення поштового зв'язку № 22 Суворовою Г.І. проведено роз'яснювальну роботу з працівниками даного відділення про порядок обслуговування клієнтів в період дії карантину та попереджено про необхідність обов'язкового використання засобів індивідуального захисту під час обслуговування клієнтів.

Одночасно повідомляємо, що при виникненні будь-яких питань щодо якості обслуговування в ПАТ «Укрпошта», Ви можете звертатись до контакт-центру ПАТ «Укрпошта» за телефоном 0-800-300-545 або на електронну скриньку ukrposhta@ukrposhta.ua.

 

Вкладення