(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
10 квітня 2020

​Доброго дня, Сергій Володимирович. 

На тереторії нашого будинку, що знаходиться за адресою вул. Князів Коріатовичів 118/1, розташовані гаражі (портативні металічні контейнери). Точне їх розташування - між вул. Марії Литвиненко-Вольгемут і ЖК Рів'єра. На цих контейнерах немає ніякого маркування, що свідчило про офіційність їхнього вствновлення. Навкруги даних гаражів безлад і антисанітарія. 

Прошу надати мені консультацію з приводу даних гаражів:

1. Який юридичний статус цих гаражів (чи провомірно вони розташовуються тут)

2. Чи можливо прибрати ці гаражі (частково), надати цю територію ОСББ для того, щоб ми могли очистити від сміття, облагородити територію під ними (схил від вулиці Литвиненко-Вольгемут, територію під гаражами і струмок за гаражами) і облаштувати там дитячий майданчик

Відповідь:
30 квітня 2020

За дорученням міського голови Моргунова С. А., Ваше звернення щодо гаражів, які розташовані між вул. Марії Литвиненко-Вольгемут та ЖК  «Рів'єра», розглянуто.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

За наявною інформацією в МКП «Архітектурно-будівельний сервіс», предметом діяльності якого є проведення комплексу робіт по впорядкуванню встановлених на території міста тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів), земельна ділянка, на якій розташовані металеві конструкції (гаражі), відноситься до земель комунальної власності.

Впорядкування тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів), зокрема, передбачає укладення відповідного правочину на їх використання, у разі, якщо ділянка, на якій розміщена конструкція, не передана у власність (користування) з земель комунальної власності, іншій особі, в порядку, визначеному чинним законодавством.

Між власниками (користувачами) конструкцій та МКП «Архітектурно-будівельний сервіс» укладено Договори «Про порядок використання встановлених тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів)», у відповідності до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 24.12.2007 року №3290 (зі змінами). Власниками (користувачами), металеві конструкції (гаражі) яких розміщені на зазначеній території, вносяться внески до цільового фонду «Соціально-економічний розвиток Вінницької об'єднаної територіальної громади» щорічно, у розмірі, передбаченому договором, які вподальшому використовуються в інтересах соціально-економічного розвитку та благоустрою населених пунктів, що входять до складу територіальної громади.           

Враховуючи вищевикладене, у МКП «Архітектурно-будівельний сервіс» відсутні підстави для вжиття заходів щодо демонтажу зазначених тимчасових конструкції для господарських потреб (гаражів).

Вкладення