(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
08 квітня 2020

​Доброго дня. Зверталась до Вас раніше з приводу оформлення субсидії.Я Лісова О.С, інвалід 2гр. з дитинства,маю двох не повнолітніх дітей. Я працюю,а отже школи закрили на карантин і чоловік не працює. Я поки працюю,але все можливо( Хочу спробувати подати документи на субсидію і малозабезпечену знов (сказали в квітні) зараз карантин,як бути?Дякую

Відповідь:
23 квітня 2020

Департаментом соціальної політики міської ради за дорученням заступника міського голови Якубович Галини Анатоліївни, розглянуто Ваше звернення щодо оформлення житлової субсидії та оформлення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

21.02.2020 року начальником відділу адресних державних соціальних допомог в телефонній розмові Вам були надані вичерпні роз'яснення щодо умов призначення державної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлової субсидії, а також повідомлено про причини відмови в призначенні житлової субсидії та допомоги.

Щодо подання заяви та декларації на призначення житлової субсидії в період карантину повідомляємо, що відповідну заяву та декларацію можна подати в електронному вигляді через офіційний сайт Міністерства соціальної політики:  https://subsidii.mlsp.gov.ua/ і далі все заповнюєте згідно інструкції.

Також можна роздрукувати заяву та декларацію для призначення житлової субсидії та призначення державної допомоги малозабезпеченим сім'ям та надіслати Укрпоштою. Дані заяви розміщені на сайті Вінницької міської ради – Громадянам – Галузі міста – Праця і соціальний захист – Необхідні документи для пільг і допомог (заява та декларація для призначення допомоги) – Необхідні документи для призначення субсидій (заява та декларація для призначення субсидії).

Враховуючи вищевикладене, для отримання допомоги та житлової субсидії Вам необхідно надіслати Укрпоштою заповнені заяви та декларації про доходи до управління соціального захисту населення (Правобережне) департаменту соціальної політики, яке знаходиться за адресою: м. Вінниця, про-т. Космонавтів,  б.30, контактний номер телефону 50-83-88.

Вкладення