(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%B0.jpg
Чернега Олександр Михайлович
Директор департаменту, Департамент архітектурно-будівельного контролю

Вирішує питання забезпечення реалізації  державного архітектурно-будівельного контролю у випадках, визначених чинним законодавством; здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, під час виконання підготовчих та будівельних робіт; виконання дозвільних та реєстраційних функцій у будівництві.

Особистий прийом громадян:
4-а п'ятниця з 10-00 до 12-00
5-та п'ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
2-й вівторок з 15-00 до 16-00
0432 65-10-02
Звернення:
02 квітня 2020

​Добрий день, шановний Олександр Михайлович!

Від імені мешканців будинку звертається до Вас голова правління ОСББ "Зодчих 36" Кротна Світлана Миколаївна. Доводжу до вашого відома, що відомий вам власник нежитлових приміщень , у нашому будинку Овчаренко Богдан Олегович проводить будівельно-ремонтні роботи, які суперечать будівельним нормам. Не дивлячись на те, що у 2017 році під виглядом благоустрою був оголений фундамент біля нежитлового(підвального) приміщення №17, Овчаренко Б.О. продовжує оголювати фундамент і в сусідньому приміщенні (придбав у 2019р.).               02.04.20р. з  даного приміщення  була вивезена земля ( погружена на кузов машини і зверху прикрита будівельним сміттям). З"ясувалося, що всередині приміщення йде поглиблення і повне оголення фундаменту, в одному місці навіть підкоп під фундамент. Мені як голові правління ОСББ дозвільних документів пред'явлено не було. Впевнена, що вони, як і у випадку з попереднім приміщенням, відсутні.  Мешканці будинку просять Вас вирішити дану ситуацію згідно закону.


Відповідь:
17 квітня 2020

За дорученням міського голови в департаменті архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент) на опрацюванні перебуває питання, порушене у Вашому електронному зверненні, пов'язане з нежитловим приміщенням за адресою:  вул. Зодчих, 36 у м. Вінниці.            

Згідно підпунктів 3 та 4 пункту 2 прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)" з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Крім цього, забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Разом з тим, виїздом на місце працівниками КП ВМР «Муніципальна варта»  на власника нежитлового приміщення, розташованого в будинку № 36 по вул. Зодчих,  гр. Овчаренко Б.О., за складування будівельних матеріалів (пісок, відсів) на прибудинковій території без відповідних дозвільних документів, виданих в установленому порядку виконкомом ВМР, складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП, для винесення постанови матеріали адміністративної справи направлено на розгляд адміністративній комісії при виконавчому комітеті ВМР.

Крім того, виїздом на зазначене у Вашому електронному звернені місце працівниками Департаменту було проведено роз'яснювальні роботи з власником нежитлового приміщення щодо недопускання виконання будівельних робіт без отримання дозвільних документів згідно чинного законодавства.

Вкладення