(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
31 березня 2020

Доброго дня! Хочу дізнатися що з будівництвом що знаходиться на кінцевій зупинці 14 го автобусу Будинок відпочинку. Прямо на вході в ліс по прову сторону напроти ставка хтось обніс велику територію парканом та проводить там роботи. По перше на тій території є озеро,а як мені відомо доступ має бути вільний до берега як і в сусідньому маєтку до речі. Що там буде будуватися і хто дав на це дозвіл? Чому закрили доступ до озер? Я вже задавав це питання пару місяців назад і жодного результату і відповіді. Якщо так буде далі я буду змушений звернутися в правоохоронні органи так як видно хтось покриває це паскудство.

Відповідь:
14 квітня 2020

За дорученням заступника міського голови, департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент) розглянуто по суті Ваше повторне електронне звернення на сайт міської ради щодо питань, пов'язаних із встановленням огородження земельної ділянки біля території «Будинку відпочинку» на кінцевій зупинці автобусу маршруту №14 та будівельними роботами, що плануються на ній  (вх. № П-01-27427).

У відповіді на Ваше попереднє звернення (наш вих. № П-01-1338/01-36 від 05.02.2020р.) було повідомлено, що за результатами проведеної позапланової перевірки суб'єкта містобудування притягнуто до відповідальності у вигляді адміністративного штрафу за виконання підготовчих робіт з порушенням законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Також повідомляю, що відповідно до наявної у департаменту інформації, зазначена земельна ділянка перебуває у приватній власності.

Вкладення