(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
26 березня 2020

Доброго дня. Шановна Галина Анатоліївна. 

Звертаюсь до Вас від іметі батіків та особисто від свого імені , як батько  3х річного сина, який відвідує дошкільний заклад " Мадагаскар".  Просимо Вас  пояснити правову діяльність закладу дошкільної освіти "На Мадагаскарі" що розташовано по вул.Трамвайній у нашому місті. Справа в тому, що керівництво закладу вимагає оплати послуг, які не надаються у теперішній складний час як для України, так і світу в цілому. Враховуючи ситуацію з карантином та Надзвичайною ситуацією повязану з розповсюдженням вірусу.

 ДЗ  Мадагаскар припинив свою роботу і закрився на карантин ще з 16.03.2020 року. Діти знаходяться вдома під наглядом батьків. Батьки не отримали ніякого перерахунку оплати послуг за два тижні в березні місяці за послуги, які не надавались. На наші звернення - керівництво відповіло що на ці кошти буде продбано концелярію для закладу. В даний час -коли карантин подовжено і введено надзвичайну ситуацію  керівництво закладу вимагає оплату  послуг за квітень місяць - які фактично не надаються. Батьки попросили надати аргументоване пояснення - як можна в час, коли всі організації та підприємства знаходяться на карантині - вимагати оплату ?  відповіді від керівництва та власника ми не отримали. 

Просимо Вас , як представника влади втрутитись в цю ситуацію і пояснити нам, батькам ,  чи має керівництво право в час каратнину і надзвичацної ситуації так себе поводити. 
Від імені батьків дякую Вам!

Відповідь:
14 квітня 2020

Виконавчими органами Вінницької міської ради Ваше звернення щодо оплати послуг за перебування дитини у приватному закладі («На Мадагаскарі») під час карантинних заходів  розглянуто та повідомляємо наступне.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211, зі змінами, з 12.03.2020 р. до 24.04.2020 р. на усій території України заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами до 24 квітня 2020р.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частинами 1, 4 ст. 23 Господарського кодексу України встановлено, що органи місцевого самоврядування здійснюють свої повноваження щодо суб'єктів господарювання виключно в межах, визначених Конституцією України, законами про місцеве самоврядування та іншими законами. Незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб'єктів господарювання забороняється.

Згідно з ч. 1 ст. 4 Цивільного процесуального кодексу України,  кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. 

Враховуючи, що питання оцінки правомірності дій адміністрації приватного закладу, описаних у зверненні, не відноситься до компетенції органів місцевого  самоврядування, Ви вправі звернутись до суду за захистом своїх законних прав та інтересів.

Дякуємо за звернення.

 

Вкладення