(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
21 березня 2020

​Шановна Ірино Володимирівно!,відповідно до інфрмції, розміщеної на сайті ВМР до Вашоїкомпетенції належить: Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Також на сайті є повідомлення:«Для відвідувачів усі кафе, ресторани, кав'ярні зачинені. Але кухні закладів громадського харчування працюватимуть на доставку їжі. Низка піцерій, суші-барів, кафе та ресторанів вже налагоджена робота таким чином», – каже директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

19,20.21.березня 2020 року на площі Європейській та в будинку Уртелекому, прилеглому до площі, а також на вул.Грушевского,19 щоденно працювали кафе -  кав"ярні,проводився відпуск чаю,кави,інших напоїв та прдуктів харчуваня.Відповідні фото та відео я зафіксувала. Продавец кіоску, що розміщний на Європейскій площі перед буником №41 повідомила, що має дозвіл міскої ради на торгівлю після 1703.2020 року та продовжуєпрацвати,однак надати дозвіл до голяшу відмовилас.Працює без рукавичок та маски, біля кіоску скупуются люди, створена ситуація до швидкого розовсюдження короновірусу, покупці заздебілшого молод. без будяких засобів захисту.Таку ж відповід я отримала в кіоску,який торгує булочками,кавою,іншими продуктами та роташований в буд 32 Укртелекому.там продавец також посллалас на дозвіл Департаменту адміністративних послуг та так само відмовилас дозвіл показати до ознайомлення. Ще один праццчий кісок з продуктами,ход-догами тощо розташований по вул.Грушевского біля буд 19.всі перераховані об2єкти працюют з привозною водою,не мають відливу та належних снітарно-гігієнічних умов.

Якщо посилання на Ваш департамент та дозволи є підставним. прош надати відповідь,чому попри публічні Ваші заяви. Ви порушуєте законодавство України,направене на попередження розповсюдження короновірусу в місті та хото несе відповідалність за дозволи на торігвю вспуреч Вашим повідомленням:Для відвідувачів усі кафе, ресторани, кав'ярні зачинені. Але кухні закладів громадського харчування працюватимуть на доставку їжі. Низка піцерій, суші-барів, кафе та ресторанів вже налагоджена робота таким чином», – каже директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Відповідь:
25 березня 2020

Ваше звернення стосовно видачі дозволів на торгівлю, під час карантину,  закладам ресторанного господарства, що розташовані на пл. Європейській та вул. Грушевського, розглянуто департаментом адміністративних послуг, у зв’язку з чим інформуємо про наступне.

Згідно  Протоколу №10 від 16.03.2020 року засідання міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій  з 00 год. 00 хв. 17 березня тимчасово зупинено на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади роботу ресторанів, закладів громадського харчування (в режимі відвідування).

Окремих дозволів на роботу закладів ресторанного господарства під час карантину департамент адміністративних послуг не надає.

Вказані у Вашому зверненні заклади, повторно попереджені працівниками департаменту адміністративних послуг про зупинення підприємницької діяльності на час карантину. В разі виявлення порушень виконання обмежувальних заходів просимо Вас повідомляти Головне управління Національної поліції у Вінницькій області за телефоном 102.

Вкладення