(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
19 березня 2020

Добрий день У зв'язку з веденням карантинних заходів скоротили маршрут руху 5А - П'ятничани-Шкуринці. Кінцеву маршруту перенесли з пгт.Шкурінци в м.Вінниця на зупинку вул. Міколавская, але остання зупинка в межах м.Вінниці - зупинка ул.Гранічна. Можливо зробити на час карантину кінцевої зупинку вул. Грнанічна, яка знаходиться в межах міста?
Відповідь:
06 квітня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №5А «с. Шкуринці – П'ятничани» та повідомляємо наступне.

Відповідно до Протоколу №14 від 27 березня 2020 року засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено з 29 березня призупинити перевезення громадян у громадському транспорті за виключенням працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури з дотриманням протиепідемічних норм (наявність масок та рукавичок).

Враховуючи вищезазначене, на сьогоднішній день перевезення громадян здійснюється виключно при пред'явленні спеціальної довідки.

Одночасно повідомляємо, що у зв'язку з запровадженням карантину, в даний час зменшено випуск громадського транспорту.

Крім того повідомляємо, що в даний час перевезення пасажирів автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №5А «с. Шкуринці – П'ятничани» здійснює до с. Шкуринці.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» та ГО «Маршрут» приносять Вам вибачення за тимчасові незручності при користуванні громадським транспортом.

Вкладення