(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
18 березня 2020

​​Доброго дня! А яке підгрунтя того, що до батареї в хаті неможливо доторкнутися і температура в квартирі 32-35 градусів? Середньодобова на вулиці вже давно перевалила за +8. То чому не вимкнути опалення? Чи підстава єдина - в ці найсладніші часи ще здерти з людей гроші за непотрібну, а зараз просто шкідливу послугу?

Відповідь:
27 березня 2020

Ваше звернення щодо якості послуги з централізованого опалення та закінчення опалювального сезону, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та в межах компетенції повідомляємо наступне.

Теплопостачальними підприємствами м. Вінниці проводиться постійний моніторинг по регулюванню подачі теплоносія в магістральних та розподільчих тепломережах відповідно до температурного графіка зовнішнього повітря та з метою дотримання обсягів споживання природнього газу на опалювальний період  2019-2020 років.

Функціонування системи  централізованого теплопостачання є досить складний  та тривалий технологічний процес в якому задіяно багато потужних  агрегатів (котли, насоси тощо), які не можуть повністю зупинитись та знову відновити роботу за досить короткий термін часу з наданням відповідних температурних параметрів теплоносія та дотриманням належного гідравлічного режиму.

Також інформуємо, що для забезпечення якісною послугою з гарячого водопостачання температурою 55 °С - температура теплоносія в зимовий період повинна становити не менш ніж 70 °С, тому згідно температурного графіка, при температурі зовнішнього повітря -2 °С та вище - теплоносій подається з температурою 70 °С.

Враховуючи вищезазначене, теплопостачальні підприємства працюють згідно температурного графіку.

Окремо зазначаємо, що відповідно до Постанови КМУ від 21.07.2005 р. за № 630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами та доповненнями) та Постанови КМУ від 21.08.2019 р. за № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» (зі змінами та доповненнями) опалювальний період починається у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8°С та нижче, а закінчується у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С.

Згідно даних гідрометеорологічних центрів, постійно проводиться моніторинг температури навколишнього середовища. На сьогоднішній день не було зафіксовано перевищення середньодобової температури зовнішнього повітря +8°С протягом трьох діб.

Вкладення