(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
15 березня 2020

​15.03.2020 об 11:40год., в автобусі м-ту 24, д.н.з.0528 по маршруту Бучми-Вишенька, працювала кондуктор Вікторія. Мною помічено, що ця людина вже давно перейшла на державну мову, при обслуговуванні пасажирів. Крім того виділяється особливою ввічливістю, зокрема я бачив,що вона допомогла, взявши картку інваліда, зареєструвати в системі тому, що людині важко. Навіть не підняла людину, що сіла на її службове місце,дочекавшись коли вона вийде. В підсумку видно,що людина вигідно виділяється, серед інших кондукторів КП "ВТК", витримкою, ввічливістю, готовністю перебудуватися, відгукнутися на прохання пасажирів.

Враховуючи викладене прошу:

Даній особі оголосити офіційну подяку з преміюванням. Про наказ керівництва  КП "ВТК, повідомити мене із наданням копії. Розглянути звернення з моєю участю, для чого узгодивши дату й час, офіційно запросити письмово, завчасно, але не пізніше ніж за три дні до дати зустрічі, рекомендованою поштою.

Відповідь надати в т.ч. на ел.скриньку.

Відповідь:
06 квітня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради опрацьовано Ваш лист щодо подяки кондуктору комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та повідомляємо наступне.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за теплі слова, проявлену небайдужість до якості обслуговування пасажирів в громадському транспорті міста. Ваші слова вдячності підкреслюють, те що наша спільна з перевізниками робота по підвищенню рівня обслуговування та ритмічності роботи транспорту має позитивний результат.

Ваш лист доведений до генерального директора комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» для преміювання зазначеного працівника.


Вкладення