(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
14 березня 2020

​Обовязкове використання засобів захисту для водіїв, кондукторів та продавців.

У звязку з пандемією коронавірусу, враховуючи його довгий інкубаційний період- те, що хвороба довгий час може протікати в прихованій формі), зобов'язати (чи хоча б довести до відома відповідних керівників/власників) працівників громадського транспорту (враховуючи пригородні та міжміські сполучення) - водіїв та кондукторіа а також процівників торгівлі (враховуючи, при можливості, базари) використовувати засоби індивідуального захисту: маски та дезінфектори для рук ( для тих, хто працює із грошовими купюрами/монетами).  Використання дезінфекторів для рук особливо актуально для водіїв/кондукторів, на маршрутах яких немає змоги використовувати безконтактні платежі. Зобов'зати власників маршрутів/торгових точок забезпечити цими засобами робітників.

  Закликати громадян до використання безконтактних платежів, так як гроші є одним із переносників інфекції. 


Відповідь:
09 квітня 2020

​За дорученням міського голови Моргунова С.А. департаментом енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення щодо забезпечення працівників громадського транспорту та працівників торгівлі Вінницької міської об'єднаної територіальної громади засобами індивідуального захисту та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день з метою запобігання розповсюдження особливо небезпечної хвороби, викликаної коронавірусом COVID-19 комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» та ГО «Маршрут» постійно здійснюється робота з дезінфекції громадського транспорту (3 рази на добу) та забезпечено працівників, що здійснюють обслуговування пасажирів в громадському транспорті засобами індивідуального захисту.

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради постійно здійснюється контроль щодо неухильного здійснення дезінфекції громадського транспорту та забезпечення працівників, що здійснюють обслуговування пасажирів засобами індивідуального захисту. В разі виявлення порушення вищезазначених заходів керівництво комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та ГО «Маршрут» притягується до адміністративно-дисциплінарної відповідальності.

Разом з тим в даний час в муніципальному громадському транспорті запроваджена автоматизована система збору плати за проїзд. Дана система дає змогу здійснити безконтактний платіж.

Одночасно повідомляємо, що департаментом адміністративних послуг міської ради  було проведено роз'яснювальну роботу з керівниками ринків та магазинів щодо посилення контролю за проведенням дезінфекційних заходів, наявності засобів індивідуального захисту у персоналу.

Вкладення