(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
10 березня 2020

​Шановний Сергій Володимирович, до Вас звертається Шумовицька Вікторія Олегівна,  жителька мікрорайону П'ятничани а саме вулиця Медова. Звертаюсь до вас від імені мешканців нашої вулиці, проблема нашої вулиці це повна відсутність дороги та тротуару, а також часткове освітлення вулиці. Велике прохання допомогти у вирішенні питання освітлення так як по нашій вулиці проживає багато дітей, а вздовж дороги знаходиться ліс і в темний період часу не можливо пересуватися вулицeю. Також мешканці нашої вулиці хотіли прийняти участь у програмі співфінансування облаштування асфальтного покриття по вулиці медові та медичний проїзд як можна стати на чергу по даній програмі щоб нашу вулицю в майбутньому включили план міста?

Відповідь:
25 березня 2020

Повідомляю, що Ваше звернення щодо відсутності зовнішнього освітлення, незадовільного стану дороги та тротуару по вул. Медова,    розглянуто департаментом.

Для влаштування вуличного освітлення на зазначеній Вами частині вулиці  необхідно додатково встановити опори та змонтувати  мережу зовнішнього освітлення.

На даний час МКУП «Міськсвітло» оголошено тендерні процедури на закупівлю матеріалів та комплектуючих, роботи планується виконати до 01.06.2020р.

Також довожу до Вашого відома, що на сьогоднішній день, видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць приватного сектору першочергово призначаються на ті об'єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування та перебувають на балансі департаменту комунального господарства та благоустрою, або підпорядкованих комунальних підприємств.

Питання доцільності проведення асфальтування вулиці до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ній повинно вивчатись мешканцями спільно із головою квартального комітету (якщо вони не прокладені).

Про прийняте на загальних зборах мешканців вулиці рішення квартальний комітет інформує асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для подальшого включення об'єкта до планів господарської діяльності на наступні роки.

07.04.2020

Повідомляю, що  за дорученням міського голови С. Моргунова,  Ваше звернення щодо відсутності зовнішнього освітлення по вул. Медова,    розглянуто департаментом.

Станом на 31.03.2020р. МКУП «Міськсвітло» виконано роботи по освітленню вулиці, встановлено опори,  світильники та  змонтовано  мережу зовнішнього освітлення.


Вкладення